Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Keith Richards wydaje pierwszy solowy album od ponad 20 lat

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Keith Richards wydaje pierwszy solowy album od ponad 20 lat

Nowy album o nazwie „Crosseyed Heart” będzie zawierał 15 utworów z najwyższej muzycznej półki – nic w tym dziwnego biorąc pod uwagę fakt, że Richards to jeden z największych talentów XX wieku. Na krążku będzie można usłyszeć nie tylko rock, ale również reggae, country czy też blues. Premiera 18 września 2015.

Rolling Stones Publicity Photo 6 (Keith)

Keith Richards/ fot. mat. prasowe

Pierwszy singiel z płyty, pod bardzo dobrze zapowiadającym się tytułem „Trouble” ukaże się 17 lipca. Po kawałku można spodziewać się wciągających gitarowych brzmień. Gitara elektryczna, basowa, akustyczna i wokal – Richards bierze wszystko na swoje barki. No może prawie wszystko, bo z pomocą przyjdą dawni przyjaciele Keitha – Steve Jordan na perkusji, gitarzysta Waddy Wachtel i Bernard Fowler w chórkach. Piosenka została napisana przez Keitha i Steve’a Jordana.
„Miałem niezły ubaw ze Steve’m i Waddy’m przy nagrywaniu tej płyty” – komentuje Richards -„ Nie ma nic lepszego od pracy w studio nagraniowym, nie mając pojęcia co z tej pracy wyniknie!” Jeśli szukacie kłopotów (gra słowna z tytułem singla), to właśnie je znaleźliście!”

Keith Richards wydał wcześniej dwa solowe albumy – „Talk Is Cheap” w 1988 roku i „Main Offender” w 1992.

 

 

Zobacz też inne wydarzenia

7-9.07.2015, Katowice, OFF Festival 16-20.06.2015, Oświęcim, Life Oświęcim Festival 03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO