LAIF » NEWS: Kolejni artyści 7. edycji Up To Date Festival

NEWS: Kolejni artyści 7. edycji Up To Date Festival

 

Znamy kolejnych artystów, którzy wystąpią na tegorocznym Up To Date Festival 23 i 24 września w Białymstoku. Wśród ogłoszonych wczoraj artystów, obok uznanych i doświadczonych polskich hiphopowców, m.in. świeża ambientowa krew rodem ze Szwecji.
 

Acronym Press Picture 1

Acronym Live, fot. mat. prasowe


 

Do ogłoszonych ponad miesiąc temu artystów dołączają m.in. Łona i Webber – szczeciński duet, który w kwietniu wydał kolejną studyjną płytę „Nawiasem Mówiąc”, a promujący ją teledysk „Błąd” w krótkim okresie czasu przekroczył dwa miliony odsłon na Youtube. Na scenie Electronic Beats towarzyszyć im będzie zespół „The Pimps“, który wykona muzykę Webbera w instumentalnych aranżacjach.
 

Scenę Technosoul zasili m. in. szwedzka młoda krew – Acronym. W projekcie na żywo pojawi się na Up To Date Festival nie tylko z występem zorientowanym na techno, ale także jako Dan Vincente zagra na żywo również na Centralnym Salonie Ambientu.
 

Z całkowicie odmiennym podejściem do „koncertu” muzyki elektronicznej zaprezentuje się grupa VSHOOD, która zrywa definitywnie z popularnym obrazem producenta/dja odgrywającego utwory z laptopa, prezentując swoją twórczość w towarzystwie żywej perkusji i wsparcia wokalistów.
 

Komplet ogłoszonych dziś artystów:
 

Łona, Webber & The Pimps – PL
Acronym Live – SE
Ekman Live – NL
SHDW & Obscure Shape – DE
Dan Vincente (Acronym) Live – SE
Chino Live – PL
New Rome Live – PL
VSHOOD – PL
 

Artyści ogłoszeni do tej pory:
 

Otsochodzi – PL
Fructure – UK
Luke Vibert – UK
Reeko – ES
Annanan Live – DE
Rafael Anton Irisarri – US
The Gods Planet – IT
 

Tegoroczna edycja zapowiada się interesująco nie tylko z powodu zaproszonych artystów. Dwie z trzech festiwalowych scen ulokowane zostaną na krytych parkingach Stadionu Miejskiego w Białymstoku.

Zobacz też inne wydarzenia

25.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, MOUSE ON MARS + ZAMILSKA10.06.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ, SLOW MAGIC4.07.2015, Sopot, Zatoka Sztuki, Skin