LAIF » NEWS: Kosmonauta w Warszawie – najnowszy klip JAAA!

NEWS: Kosmonauta w Warszawie – najnowszy klip JAAA!

 
Muzyka zespołu JAAA! to opowieść o chłopcu, który uciekając od realnego,ciemnego świata buduje własną, bezpieczniejszą rzeczywistość. Najnowszy teledysk do singla VOR idealnie oddaje pierwsze zetknięcie się „Remika” z miastem. Obraz  zrealizowany przez Romka Przylipiaka jest kolejną interpretacją świata bohatera. Każdy klip można traktować jako jego wizję. Są one różnorodne tak jak różnorodni są twórcy teledysków JAAA!. Każdy z nich podchodzi inaczej do klimatu utworu, każdy dobudowuje swoje sensy, historia Remika staje się coraz bardziej złożona.

 
 

cosmo555

Kadr z klipu „VOR”


 

 
 

„Utwór Vor jest dla nas jak startująca rakieta. Startuje z bardzo niskiego poziomu, gdzie dokoła słyszymy mikroświat pełen życia. Dalej wznosimy się co raz wyżej, aż osiągamy orbitę i następnie wydostajemy się w przestrzeń kosmiczną” – komentują muzycy JAAA!
 
„Nie można słuchać muzyki JAAA! i nie odpłynąć. Jednym z pomysłów aby zwizualizować ten lot był właśnie… lot. Zza światów, a w zasadzie z innego wymiaru – może świata równoległego. Zagubiony, oldschoolowy, niedzisiejszy astronauta próbuje się wgryźć w rzeczywistość i zrozumieć ją. Po swojemu. Leci” – opisuje Roman Przylipiak odpowiedzialny za scenariusz i reżyserię klipu do VOR.

Zobacz też inne wydarzenia

25.04. 2015, WARSZAWA, KLUB STODOŁA, OPEN STAGE, RITA PAX22-23.06.2015, Poznań, Warszawa, Nothing But Thieves12.09. 2015, Warszawa, Nocna Masa Imprezowa