Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Kulturalne techno – Taste The East 2015

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Kulturalne techno – Taste The East 2015

Taste The East 2015 (28-29 sierpnia), czyli pierwsze w historii spotkania promotorów i artystów sceny techno z Europy środkowej, wschodniej i krajów Partnerstwa Wschodniego w ramach konferencji i wypełnionych muzyką after-parties. Up To Date Festival i Technosoul kontynuuje wspieranie współpracy i wspólnych poszukiwań na tym polu. A to wszystko w Białymstoku. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest darmowy.

 

TTEAST-plakat-net-timetable

 

Wschód Kultury to przedsięwzięcie związane z Up to Date Festival i wydawnictwem Technosoul, odbywające się w Białymstoku od 2013r. Od samego początku projekt ma na celu rozwój współpracy między środowiskami scen muzyki elektronicznej z Polski i krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Początkowo przyjął formę corocznych imprez muzycznych, łącząc line-upy krajów wschodnich z zachodnimi krajami, jak również właczajac w działania legedarnych artystów gatunku (np. Egyptian Lover czy Vatican Shadow).

Doświadczenie zdobyte przy organizacji festiwalu, liczne udziały w imprezach techno i ambientalnych w Polsce, Ukrainie, Czechach, Białorusi i na Litwie doprowadziły do eksploracji obszarów wzajemnych zainteresowań, gdzie do tej pory szersza współpraca była praktycznie niewidoczna. Przyszedł czas, aby rozpocząć dyskusję nad poprawą obecnej sytuacji.

Zobacz też inne wydarzenia

22-23.06.2015, Poznań, Warszawa, Nothing But Thieves 7-9.07.2015, Katowice, OFF Festival 16-20.06.2015, Oświęcim, Life Oświęcim Festival