Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Kwabs prezentuje kolejny klip z debiutanckiej płyty

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Kwabs prezentuje kolejny klip z debiutanckiej płyty

 
Fantastyczny Kwabs, który w sierpniu 2015 roku zachwycił polską publiczność podczas X Festiwalu Tauron Nowa Muzyka, a potem wyprzedał całą trasę po Wielkiej Brytanii, ujawnił kolejny wideoklip z debiutanckiej płyty. Teledysk powstał do piosenki „Cheating On Me”.
 
Kwabs - Love + War packshot
 
„Cheating On Me” to ostatnia, dwunasta piosenka na znakomitej płycie nowego Seala, jak określili Kwabsa recenzenci na Wyspach, zatytułowanej „Love + War” i wydanej 11 września 2015 roku. Album zebrał doskonałe recenzje w tak prestiżowych tytułach prasowych jak „The Guardian”, „The Independent” i „The Times”.
 
Kompozycja „Cheating On Me” to kolejna przepiękna ballada w dorobku 25-letniego piosenkarza, zaśpiewana przez Anglika charakterystycznym, niskim, głębokim głosem, stylistycznie utrzymana na przecięciu się soulu i jazzu z nowoczesną elektroniką.
 
„Kiedy pisałem tę piosenkę razem z Jimmym Napesem, chcieliśmy opowiedzieć właśnie taką historię. Że czasami, gdy sprawiamy ból tym, których kochamy, ranimy także siebie” – wyjaśnia Kwabena Sarkodee Adjepong, jak naprawdę nazywa się Kwabs.
 
Filmową ilustrację utworu stworzyli Dominic Dorin i Lewis Foster, czyli duet reżyserów pod nazwą I Owe Youth.

 
 

Zobacz też inne wydarzenia

24-26.07.2015, PŁOCK, AUDIORIVER FESTIVAL 20-23.08.2015, Katowice, Tauron Nowa Muzyka 22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B