Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Lor: Sunlight EP już dostępna. Oglądamy nowy klip!

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Lor: Sunlight EP już dostępna. Oglądamy nowy klip!

Kwartet Lor, jeden z najszybciej rozwijających się rodzimych zespołów, powraca z nową EP-ką! W zeszłym tygodniu poznaliśmy pierwszy singiel „bye bye, sun francisco”, a dziś możemy słuchać całego materiału!

Na następcy świetnie przyjętego debiutu Lowlight znalazły się cztery premierowe utwory przeplatane interludiami. To zaangażowany społecznie i proekologiczny ukłon w stronę natury. Jak sam tytuł wskazuje, motywem przewodnim Sunlight jest słońce: jego charakterystyczne światło oraz emocje, sytuacje i skojarzenia, jakie przywołuje. Grupa sprawnie bawi się słowem i raz za razem urozmaica swoją warstwę liryczną, udowadniając, że nie ma sobie równych w nastrojowym, niczym nieskrępowanym songwritingu.

EP’kę, w całości wyprodukowaną przez Michała Mamuta oraz Mateusza Sarapatów, możecie słuchać już w streamie. Dodatkowo dziś premierę ma klip do singla „Sun”, nagranego wspólnie z Runforrestem. Klip jest animowany, został wykonany w warunkach domowych przez naszych współlokatorów (Jadzię Ligęzę i Miłosza Dobosza) i przez nas też.„Nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z animacją poklatkową, więc jest to twór dość amatorski, ale włożyliśmy w niego mnóstwo czasu, całe serce i też trochę łez”. – opowiada zespół!

Zobacz też inne wydarzenia

4.07.2015, Sopot, Zatoka Sztuki, Skin 03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO 16-20.06.2015, Oświęcim, Life Oświęcim Festival