Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: LP – wyjątkowy głos, wyjątkowa wokalistka

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: LP – wyjątkowy głos, wyjątkowa wokalistka

 

LA Times napisali o niej “LP należy do tego gatunku artystów, którzy sprawiają, że sala pełna publiczności wstrzymuje oddech, a pod koniec występu wszyscy zrywają się z krzeseł do owacji na stojąco”.
 

3EE11175-191A-413D-865E-D6473E077BF4

LP, fot. Michael Comte, mat. prasowe


 
Urodziła się w Nowym Jorku, ale od roku 2010 jej domem jest Los Angeles. LP, czyli naprawdę Laura Pergolizzi, ma olbrzymi talent kompozytorski, z którego korzystały już takie sławy jak Rihanna, Rita Ora, Backstreet Boys czy Christina Aguilera. Ale jest też wokalistką, która od 2001 roku wytrwale pracuje na własne nazwisko. Udało jej się zwrócić uwagę dużej wytwórni, która podpisała z nią kontrakt w 2014 roku na wydanie trzeciego w jej karierze albumu „Forever For Now”, który dał jej zasłużony sukces i uznanie recenzentów.
 
Najnowsza singlowa piosenka wybitnie utalentowanej i obdarzonej niezwykle przejmującym głosem amerykańskiej wokalistki i kompozytorki LP nosi tytuł „Lost On You”. Utwór „Lost In You” znalazł się na EP-ce „Death Valley”, która niebawem ukaże się w Polsce.
 
„Lost On You” to swobodnie płynąca piosenka, której spokojny klimat przeszywany jest przez charakterystyczny głos LP. Kompozycja jest owocem współpracy z producentem Mike’em Del Rio. To piosenka o utraconym czasie i miłości. Laura wyśpiewuje toast za wszystkie zmarnowane chwile na nieudany związek.
 
Teledysk do utworu „Lost On You” powstał w dwóch ważnych miastach dla artystki – Nowym Jorku, w którym się urodziła oraz w Los Angeles, w którym od 2010 roku mieszka. Piękny klip wyreżyserował Chuck David Willis.
 

Zobacz też inne wydarzenia

22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B 09.04.2015, WARSZAWA, STODOŁA, CURLY HEADS 12.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, VOO VOO