LAIF » NEWS: Milky Wishlake zapowiada album i prezentuje nowy klip

NEWS: Milky Wishlake zapowiada album i prezentuje nowy klip

 
W 2014 roku EP-ką Five Contemporary Songs Milky Wishlake zwrócił uwagę środowiska muzycznego i niemal od razu został uznany za jednego z najbardziej obiecujących debiutantów. Muzyk zaprezentował właśnie teledysk do utworu „Nie ma nas” z debiutanckiego albumu, który ukaże się 26 lutego nakładem NEXTPOP.

 
 

 
 

Klip do utworu z choreografią Sonii Egner został wyprodukowany przez dom produkcyjny Silver Frame. Reżyserem i autorem scenariusza jest Aleksandra Terpińska, a autorem zdjęć Marcin Łaskawiec. W rolach głównych wystąpili tancerze Sonia Egner i Michał Góral.
 
Na płycie pt. ‘’Wait For Us” znajdzie się 10 utworów pop z domieszką elektroniki, neo-soul i muzyki klubowej, w których przewija się styl lat 80-tych i 90-tych. Gościnnie pojawią się również wokaliści – inna podopieczna NEXTPOP – Oly. oraz Dawid Podsiadło. Nagrania powstały w studio NEXTPOP pod okiem Roberta Amiriana.

 

Zobacz też inne wydarzenia

27.05.2015, WARSZAWA, KLUB DZIK, EXTRA25.04.2014, WARSZAWA, CAFE KULTURALNA, KRÓL18.05.2015, Warszawa, Klub Pardon, To Tu, Glissando #26 Soundscape Spotkanie + Kocert Duy Geborg