LAIF » NEWS: Molly Nilsson wystąpi na Distorted Festival

NEWS: Molly Nilsson wystąpi na Distorted Festival

 

Rusza jesienny cykl koncertów Distorted Festival, pierwszą ogłoszoną artystką jest mieszkająca w Berlinie Szwedka Molly Nilsson i znany nam dobrze Adam Byczkowski aka Better Person.
 

Zrzut ekranu 2016-08-30 o 22.06.18

Molly Nilsson, fot. mat. prasowe


 
Molly Nilsson
 
Fenomenowi Szwedki mamy okazję przyglądać się od kilku lat, w czasie których zapraszaliśmy ją do Polski wielokrotnie. Delikatne, podszyte chłodem, a jednocześnie emocjonalne i brutalnie szczere piosenki powoli przesączyły się na cały świat. Obyło się bez agencji PR-owych, bookerów, wywiadów, sesji zdjęciowych i innych szołbizowych klisz. Molly Nilsson się nie narzuca. Sama odpowiada za produkcję i tłoczenie kolejnych płyt, sama odpowiada za swoje klipy, sama organizuje swoje trasy koncertowe. Sama wybiera gdzie zagra, tym bardziej miło nam, że jedyny w tym roku polski koncert odbędzie się na Distorted Festival. Zwłaszcza, że zdążyliśmy już zżyć się z doskonałym zeszłorocznym albumem „Zenith”.
 
Better Person
 

 
Niezalowemu środowisku postaci Adama Byczkowskiemu przedstawiać nie trzeba. Zaczynał w Kyst, potem grywał z Pictorial Candi czy Olivierem Heimem. Zjeździł świat z Seanem Nicholasem Savagem, aż w tym roku doczekaliśmy się pierwszej EP-ki Better Person, czyli “It’s Only You”, po 3 latach od debiutanckiego szlagieru “I wake up tired”. Bedroom pop to zdecydowanie za wąska szufladka na tę muzykę, to pop przeszłości i przyszłości zarazem.
 
15.10.2016
Klub Hydrozagadka
Warszawa
ul. 11 Listopada 22
 
Bilety (w sprzedaży od 31.08. od godziny 10:00):
I pula: 30PLN
II pula: 35PLN
III pula/w dniu koncertu: 40PLN
 
20:00 Otwarcie bram
21:00 Better Person
22:00 Molly Nilsson

Zobacz też inne wydarzenia

25.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, MOUSE ON MARS + ZAMILSKA28.03.2015, WARSZAWA, PALLADIUM, FISZ EMADE TWORZYWO MAMUT10.06.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ, SLOW MAGIC