LAIF » NEWS: Moonchild po raz pierwszy w Polsce

NEWS: Moonchild po raz pierwszy w Polsce

Moonchild to amerykański, 3-osobowy zespół, w którego skład wchodzą: wokalistka Amber Navran oraz multiinstrumentaliści Max Bryk i Andris Mattson. 16 lipca po raz pierwszy wystąpią dla polskich fanów.

Moonchild, fot. materiały prasowe

Moonchild – The List

Ich twórczość określana jest połączeniem alternatywnego R&B, jazzu i soulu. Debiut Moonchild miał miejsce w 2012 roku, kiedy na rynku muzycznym pojawił się ich album „Be Free”. Po pewnym czasie dołączyli do niezależnej, londyńskiej wytwórni Tru Thoughts, gdzie pracowali nad kolejnymi płytami – „Please Rewind” z 2014 roku oraz wydaną w maju 2017 roku „Voyage”. W ciągu swojej działalności na scenie, zespołowi udało się współpracować lub grać na żywo z takimi artystami jak Stevie Wonder, Jill Scott czy The Internet. Na twórczość Moonchild wpływ wywarli z kolei m.in. Erykah Badu, Flying Lotus oraz J Dilla.

Moonchild – Cure

Zespół odwiedzi Polskę po raz pierwszy w ramach europejskiej trasy koncertowej, promującej ostatni krążek pt. „Voyage”.

Data: 16.07.2018

Doors: 20:00

Start: 21:00

Miejsce: Smolna

Bilety będą dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach: Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, GoOut.pl i Going. oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Zobacz też inne wydarzenia

09.05.2015, KRAKÓW, TEATR ŁAŹNIA NOWA, NILS FRAHM – BEFORE TAURON NOWA MUZYKA 201522.03.2015, WARSZAWA, STODOŁA, NATALIA PRZYBYSZ24-26.07.2015, PŁOCK, AUDIORIVER FESTIVAL