LAIF » NEWS: Nowa data polskiego elektronicznego festiwalu FSO

NEWS: Nowa data polskiego elektronicznego festiwalu FSO

Powraca FSO, czyli jednodniowy festiwal łączący muzykę elektroniczną i niezwykłą, industrialną przestrzeń byłej Fabryki Samochodów Osobowych. Druga edycja wydarzenia odbędzie się 2 czerwca 2021 roku.

zdjęcie: Helena Majewska

FSO, czyli monumentalny obiekt, który powstał w latach 40. i 50. XX wieku i był największą fabryką samochodów w tej części Europy, ponownie, na jedną noc zostanie wypełniony elektroniką oraz światłem w najlepszym wydaniu. Pierwsza edycja miała miejsce w maju 2019, kiedy przez kilkanaście godzin, na dwóch scenach, kilka tysięcy osób bawiło się w rytm najlepszej elektroniki. Headlinerem imprezy był wtedy niezwykle popularny niemiecki DJ Boris Brejcha.

Organizatorzy od kilku miesięcy czekali na dobry moment, żeby ogłosić kolejną edycję FSO. Z wiadomych przyczyn w tym roku festiwal nie będzie mógł się odbyć, dlatego kolejna edycja została zaplanowana na rok 2021 – FSO2 wróci ze zdwojoną siłą 2 czerwca 2021 roku. Cała impreza obędzie się się w hali, pod zadaszeniem, w nowej lokalizacji, również należącej do części Fabryki Samochodów Osobowych. Zamysł i formuła pozostaje ta sama: światowej sławy headliner, mocny lokalny skład oraz efekty, światła i technika na najwyższym poziomie.

Dołącz do wydarzenia.

Ogłoszenie headlinera imprezy i start sprzedaży biletów będzie miało miejsce w lutym 2021 roku.

Data: 02.06.2021
Miejsce: Fabryka Samochodów Osobowych, Warszawa
Line up: TBA

Zobacz też inne wydarzenia

22.03.2015, Warszawa, Klub Mózg, Pierwszy Warszawski Salon Ambientu13.08.2015, Sopot, Zatoka Sztuki Beach Club, GusGus09.04.2015, WARSZAWA, STODOŁA, CURLY HEADS