LAIF » NEWS: Nowy klip od BOKKI

NEWS: Nowy klip od BOKKI

”Let it ” – singiel zapowiadający drugą płytę zespołu BOKKA w miniony poniedziałek trafił do stacji radiowych i sprzedaży cyfrowej. Dziś piątka tajemniczych muzyków publikuje klip do utworu. Album „Don’t Kiss And Tell”ukaże się 2 października. Planowana jest również edycja specjalna płyty z nietypową oprawą graficzną, zawierająca 2 dodatkowe utwory.

 

 image003

 

 

“Let It” to dynamiczna i pełna charakterystycznej dla BOKKI surowej poetyki piosenka, która mówi o tym,  by mimo różnych przeciwności nie tracić pozytywnego nastawienia do życia. Wyprodukowany na światowym poziomie utwór utrzymany jest w stylistyce kojarzonej z zespołem – to alternatywny pop z bogatą elektroniką, rasową żywą sekcją rytmiczną, przesterowanymi gitarami oraz jedynym w swoim rodzaju głosem charyzmatycznej wokalistki znanej jako Y. Klip do utworu został zrealizowany według pomysłu zespołu.

 

 

Przy pierwszym albumie BOKKA była przez dziennikarzy określana jako mieszanka synthpopu, dreampopu, shoegaze’u i elektronicznej psychodelii, czasem stawiana pomiędzy The Knife, Lykke Li, a Brianem Eno. Jaka będzie druga płyta BOKKI? Zespół poza singlem i klipem nic więcej na razie nie zdradza. Według Roberta Amiriana (NEXTPOP), płyty “Don’t Kiss And Tell” nie da się zamknąć w jednej szufladzie stylistycznej.

Zobacz też inne wydarzenia

24-26.07.2015, PŁOCK, AUDIORIVER FESTIVAL7-9.07.2015, Katowice, OFF Festival27.05.2015, WARSZAWA, KLUB DZIK, EXTRA