LAIF » NEWS: Nowy klip Róisín Murphy

NEWS: Nowy klip Róisín Murphy

 

Róisín Murphy zaprezentowała klip do singla „Ten Miles High”. Utwór promuje najnowsze wydawnictwo artystki „Take Her Up To Monto”, które będzie mieć swoją premierę 8 lipca.
 

 
I tym razem artystka stanęła za kamerą i stworzyła wizualne tło dla kompozycji. Obraz jest kalejdoskopową celebracją Londynu i zabiera widza w podróż po pustych parkingach, podziemiach miejskiego metra oraz różnych terenach budowy.
 

Zrzut ekranu 2016-04-19 o 20.06.18

Róisín Murphy, fot. mat. prasowe


 
„Obrazy pojawiają się w sposób retrospektywny. To „rzeczywistość”, ale nie taka którą znamy. Koncept został oparty na gejowskiej scenie klubowej Nowego Jorku, gdzie Drag Queen odgrywają „prawdziwe” i powszechnie „akceptowane” stereotypy, ale ukazane w zupełnie innym środowisku. Klip jest próbą pokazania jak dziwna i zarazem piękna może być codzienność, jeśli spojrzymy na nią z nieco innej perspektywy” – tak o projekcie mówi Róisín.

Zobacz też inne wydarzenia

25.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, MOUSE ON MARS + ZAMILSKA06.05.2015, WARSZAWA, KLUB MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, PORTICO – BEFORE FESTIWAL TAURON NOWA MUZYKA 201527.06.2015, Warszawa, Cafe Kulturalna, Crocodiles