LAIF » NEWS: Nowy singiel Flume’a bije rekordy popularności

NEWS: Nowy singiel Flume’a bije rekordy popularności

 
Nowy singiel Flume’a bije rekordy popularności w serwisach streamingowych. Utwór „Never Be Like You” został odtworzony dwadzieścia jeden milionów razy na całym świecie dzięki czemu znalazł się na samym szczycie Australian Singles Chart oraz Global Viral Chart w serwisie Spotify.
 

flume

Flume, fot. mat. prasowe


 
Dzisiaj prezentujemy nowy klip, który powstał do premierowego singla. Jego autorem jest Clemens Habicht. W projekcie wzięli udział znani australijscy aktorzy Sophie Lowe, Sam Reid oraz Flume we własnej osobie.
 

 

„Jest to historia pewnego stanu emocjonalnego, w którym pokusa euforycznej przyjemności bierze górę nad rozsądkiem. Główna bohaterka traci kontrolę nad otaczającą ją rzeczywistością, a obrazy, które widzi rozmywają się. Współpraca z Sophie, Samem i Harleym to czysta przyjemność” – tak o klipie opowiada Clemens Habicht.
 
Album „Skin” ukaże się na rynku nakładem wytwórni Transgressive Records. Będzie to następca dobrze przyjętego debiutu „Aria” z 2012 r.

 

Single Cover Art

Zobacz też inne wydarzenia

21.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, JUNGLE29.04.2015, WARSZAWA, KLUB HYDROZAGADKA, SUN GLITTERS I PLATONICK DIVE10.06.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ, SLOW MAGIC