Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Nowy singiel Seafret i dwa koncerty w Polsce

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Nowy singiel Seafret i dwa koncerty w Polsce

Brytyjski duet Seafret wypuścił hipnotyzujący singiel “Magnetic”. Ten najnowszy utwór udowadnia, że zespół potrafi stworzyć naprawdę przebojowy refren. “Magnetic” to ostatni już singiel wypuszczony przed premierą nadchodzącego albumu “Most Of Us Are Strangers”, który ukaże się dokładnie za miesiąc – 13 marca.

Teledysk do “Magnetic” został wyreżyserowany przez stałego współpracownika Seafret – Stuarta Alexandra (‘Most Of Us Are Strangers’, ‘Fall’, 'Monsters’ i ‘Loving You’).

Muzycy o klipie: “Chcieliśmy stworzyć coś, do czego ludzie mogliby poskakać i się rozluźnić. Magnetic to właśnie ten kawałek! Przy jego pisaniu i nagrywaniu mieliśmy mnóstwo zabawy – wspięliśmy się na wyżyny swojej kreatywności, dając z siebie wszystko. Znacznie różni się on od poprzedniego materiału, ale nie boimy się próbować nowych stylów i jeśli się Wam podoba, to czemu nie! Inspiracją było uczucie, które powstaje, gdy zaczynamy się w kimś zakochiwać. To uczucie, kiedy wiemy, że już nie ma przed nim ucieczki. Jest zarówno wspaniałe i przerażające, a Ty wiesz, że nie ma jak się przed nim schować. Jesteśmy naprawdę dumni z tego kawałka i mamy nadzieję, że Wam też przypadnie do gustu. Posłuchajcie i potańczcie!”.

Zespół, w skład którego wchodzą Jack Sedman i Harry Draper, zapowiada dużą trasę koncertową w Wielkiej Brytanii i Europie, w tym również w Polsce. Będzie to okazja do poznania na żywo materiału z nadchodzącej płyty ‘Most Of Us Are Strangers’.

26.05 – Kraków
27.05- Poznań

Zobacz też inne wydarzenia

21.05.2015, WARSZAWA, KLUB PARDON, TO TU, Idris Ackamoor & The Pyramids 18.05.2015, Warszawa, Klub Pardon, To Tu, Glissando #26 Soundscape Spotkanie + Kocert Duy Geborg 13.06.2015, WROCŁAW, WOODED FESTIVAL