Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Nowy singiel Seafret i dwa koncerty w Polsce

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Nowy singiel Seafret i dwa koncerty w Polsce

Seafret zaczyna nowy rok kolejnym singlem z nadchodzącej płyty “Most Of Us Are Strangers”. Emocjonalny kawałek o tym samym tytule bazuje na charakterystycznym dla Seafret folkowo-popowym brzmieniu. Zapowiadany krążek to drugi już album brytyjskiego duetu.

Piosenka “Most Of Us Are Strangers” ukazała się wraz z hipnotyzującym klipem w reżyserii Stuarta Alexandra, z którym zespół pracuje od dawna (np. przy “Fall”, “Monsters” czy “Loving You”).

Twórcy tak mówią o nowym singlu: To utwór o tym, jak ukrywamy swoje emocje, uczucia i problemy, nie chcąc zrzucać naszych ciężarów na innych. Większość dni spędzamy z tymi samymi przyjaciółmi, współpracownikami i bliskimi, a mimo wszystko nie pokazujemy im swojego wnętrza, tworząc fałszywy obraz naszego samopoczucia. Jeśli byśmy spróbowali podzielić się prawdziwymi uczuciami, sukcesami i porażkami czy wyzwaniami, z którymi się zmierzamy – istnieje duża szansa, że opinie innych na nasz temat kompletnie by się zmieniły, co doprowadziłoby nas do poczucia „odmienności”, „obcości”. Dlatego właśnie mamy tendencje do ukrywania prawdy, bo ludzie oceniają zbyt szybko. Dla nas jednak piosenka ta, mimo że brzmi melancholijnie, pełna jest nadziei, a jej przekaz brzmi: „otwieranie się jest OK i tak samo OK jest nie czuć się OK”. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam równie bardzo, jak nam.

To już czwarty singiel Seafret z nadchodzącej płyty – w zeszłym roku duet wypuścił przedświąteczne „Love Won’t Let Me Leave”, które zdążyło osiągnąć aż ponad milion odsłon, trafiając na 22. miejsce na playliście Spotify New Music Friday i zyskując popularność w BBC Radio 2, niesamowicie mocny singiel „Fall”, wyprodukowany przez Rossa Hamiltona w Rocket Science Recording Studios w Glasgow oraz najbardziej z nich melancholijne i trafiające do wielu samotnych serc „Loving You”.

Zespół, w skład którego wchodzą Jack Sedman i Harry Draper, zapowiada dużą trasę koncertową w Wielkiej Brytanii i Europie, w tym również w Polsce. Będzie to okazja do poznania na żywo materiału z nadchodzącej płyty ‘Most Of Us Are Strangers

Terminy koncertów w Polsce:

26.05 – Kraków 

27.05 – Poznań 

Zobacz też inne wydarzenia

26-28.06.2015, Białystok, Halfway Festival 24-26.07.2015, PŁOCK, AUDIORIVER FESTIVAL 27.05.2015, WARSZAWA, KLUB DZIK, EXTRA