Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Nowy singiel twórcy muzyki do hitu Netflixa „Love, Death & Robots”

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Nowy singiel twórcy muzyki do hitu Netflixa „Love, Death & Robots”

Już w najbliższy piątek ukaże się najnowszy singiel Pawła Górniaka, wielokrotnie nagradzanego kompozytora, twórcy muzyki do hitu Netflixa „Love, Death & Robots”, czy „Belfra” Canal+.

Twórca do współpracy zaprosił Kamila Zawiślaka – Wishlake’a, który w kompozycji odpowiada za wokal i warstwę liryczną. Wishlake debiutował cztery lata temu albumem „Wait for us”, na którym wspierali go Dawid Podsiadło i Oly. Teledysk powstał przy współpracy z Damianem Nenowem, reżyserem i twórcą animacyjnym, który współpracuje z Netflix. Nenow stworzył animację na najwyższym światowym poziomie, która wzbogaca utwór.

Paweł Górniak, to wielokrotnie nagradzany kompozytor. W swoim dorobku ma na koncie m.in. Young Composer Transatlantyk Award, The Mark Award, czy Young Talent Award – przyznawanej na Krakowskim Festiwalu Filmowym. Poza dziedziną kompozycji muzyki do filmów zajmuje się także muzyką do gier i animacji. Za ten obszar swojej artystycznej działalności został doceniony nagrodą Hollywood Music in Media Award. Był twórca muzyki do hitu Netflixa „Love, Death & Robots” czy serialu Kingi Dębskiej „Szóstka” w TVN.
Kamil Zawiślak, Wishlake, to młody artysta pochodzący ze Śląska. W 2016 roku debiutował albumem „Wait for us”, na którym zaśpiewał m.in. z Dawidem Podsiadło. Ukończył konserwatorium CODARTS w klasie fortepianu jazzowego, w Rotterdamie. Na co dzień tworzy rewelacyjny jazzowy projekt Quantum Trio. Współtworzy zespół koncertowy Ofelii, dodając niebagatelnego znaczenia i jakości pośród muzyków.
Damian Nenow, absolwent łódzkiej filmówki, reżyser, scenarzysta i twórca animacji. Odpowiada w najnowszym singlu „High Notes” za animacje. Wielokrotnie nominowany do Europejskich Nagród Filmowych za swoje dokonania na polu animacji i reżyserii. W 2018 roku tworzył „Love, Death & Robots” Netflixa.

Zobacz też inne wydarzenia

03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO 18.05.2015, Warszawa, Klub Pardon, To Tu, Glissando #26 Soundscape Spotkanie + Kocert Duy Geborg 13.06.2015, WROCŁAW, WOODED FESTIVAL