LAIF » NEWS: OFF Festival 2016 ogłasza timetable

NEWS: OFF Festival 2016 ogłasza timetable

 

Shoegaze, hip-hop, noise, folk, techno, grind, etno, sludge, soul, black metal, drum’n’bass, punk, jazz, house, rock’n’roll, grunge, ambient, blues… na czterech scenach OFF Festivalu tradycyjnie spotkają się przedstawiciele wszystkich odmian muzyki alternatywnej, by przez trzy doby celebrować wolność i sztukę. Jeśli nie możecie zostać z nami przez cały weekend, od dzisiaj możecie kupić bilet na wybrany dzień, w cenie 150 złotych. Karnety na cały festiwal wciąż są w sprzedaży.
 
newsletter-top
 
Aby łatwiej wam było zaplanować pobyt w Katowicach poznajcie szczegółowy program festiwalu.
 
Piątek – 5 sierpnia
 
Scena Miasta Muzyki
16.10–16.55 – So Slow
17.50–18.40 – Willis Earl Beal
19.45–20.45 – Clutch
21.55–23.05 – Brodka
00.30–01.40 – Devendra Banhart
 
Scena T-Mobile Electronic Beats
15.35–16.05 – Niemoc
17.00–17.45 – Liima
18.45–19.40 – Masecki vs Sienkiewicz
20.50–21.50 – Sleaford Mods
23.10–00.30 – Andrew Weatherall b2b Roman Flügel
01.40–03.10 – DJ Koze
 
Scena Trójki
15.00–15.30 – Rosa Vertov
16.10–16.55 – Show Me The Body
17.50–18.40 – Komety grają Partię
19.45–20.45 – Minor Victories
21.55–23.05 – Napalm Death
00.30–01.40 – Yung Lean
 
Scena Eksperymentalna
15.35–16.05 – Adam Gołębiewski
17.00–17.45 – Ziołek / Zimpel
18.45–19.40 – Jenny Hval
20.50–22.00 – The Master Musicians Of Jajouka
23.10–00.30 – Zomby
01.40–03.10 – Mgła
 
Sobota – 6 sierpnia
 
Scena Miasta Muzyki
16.10–16.55 – The Feral Trees
17.50–18.40 – Fidlar
19.45–20.45 – Lush
21.55–23.05 – GZA
00.30–01.40 – The Kills
 

Scena T-Mobile Electronic Beats
15.35–16.05 – Sotei
17.00–17.45 – Rysy
18.45–19.40 – Islam Chipsy
20.50–21.50 – Jaga Jazzist
23.10–00.30 – GusGus
01.40–03.10 – Derrick May
 
Scena Trójki
15.00–15.30 – Żółte Kalendarze
16.10–16.55 – JAAA!
17.50–18.40 – Mutoid Man
19.45–20.45 – Basia Bulat
21.55–23.05 – SBB gra „Nowy horyzont”
00.30–01.40 – Machinedrum
 
Scena Eksperymentalna – Dzień Etno
15.35–16.05 – Odpoczno
17.00–17.45 – Goat
18.45–19.40 – Janusz Prusinowski Kompania
20.50–21.50 – Ata Kak
23.10–00.30 – Orlando Julius & the Heliocentrics
01.40–03.10 – Jambinai

 

Niedziela – 7 sierpnia
 
Scena Miasta Muzyki
16.10–16.55 – Lotto
17.50–18.40 – Beach Slang
19.45–20.45 – Mudhoney
21.55–23.05 – Kaliber 44
00.30–01.40 – Anohni
 
Scena T-Mobile Electronic Beats
15.35–16.05 – Jóga
17.00–17.45 – Kero Kero Bonito
18.45–19.40 – 67,5 Minut Projekt
20.50–21.50 – Pantha Du Prince presents The Triad
23.10–00.30 – Kiasmos
01.40–03.10 – Rødhåd
 
Scena Trójki
15.00–15.30 – Jesień
16.10–16.55 – Mass Ghotic
17.50–18.40 – Thundercat
19.45–20.45 – Księżyc
21.55–23.10 – Daniel Avery
00.30–01.40 – Flatbush Zombies
 
Scena Eksperymentalna
15.35–16.05 – Lauda
17.00–17.45 – Heroiny
18.45–19.40 – Lightning Bolt
20.50–21.50 – Powell
23.10–00.30 – William Basinski
01.40–03.10 – Syny

Zobacz też inne wydarzenia

10.06.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ, SLOW MAGIC 08.05.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, HVOB 10.04.2015, WARSZAWA, HYDROZAGADKA, THE DUMPLINGS