LAIF » NEWS: Pet Shop Boys prezentują nowy klip

NEWS: Pet Shop Boys prezentują nowy klip

 

Zespół Pet Shop Boys podzielił się ze światem swoim nowym video. Obraz powstał do utworu „Twenty-something”.
 

maxresdefault
 


 

Za reżyserię teledysku odpowiedzialny jest Gavin Filipiak, który zwrócił uwagę Pet Shop Boys reżyserią teledysku „West End Girls” Prayers. Akcja klipu „Twenty-something” rozgrywa się w Sherman Heights, San Diego i daje utworowi Pet Shop Boys nową perspektywę.
 
1 kwietnia ukazał się album pet Shop Boys zatytułowany „Super”, który znalazł się na 3 miejscu UK Album Charts, jednocześnie stając się 16 płytą duetu, która znalazła się w UK Top 10. Płyta powstała w Londynie i Berlinie, a za produkcję i miks odpowiedzialny jest Stuart Price. Na albumie znajduje się 12 kompozycji m. in. singiel „The Pop Kids” i „Twenty-something”.
 
Przez ponad 25 lat, Pet Shop Boys zapracowali na reputację innowatorów. Byli jednymi z pierwszych, którzy używali multimediów i elementów teatralnych podczas swoich występów. Współpracowali z wizjonerami takimi jak Derek Jarman, Zaha Hadid czy Sam Taylor Johnson. Ich koncerty to także spektakle wizualne, które prowokują.
 

W październiku artyści wyruszą na trasę koncertową, w ramach której zagrają w USA, Kanadzie i Europie.

Zobacz też inne wydarzenia

27.06.2015, Warszawa, Cafe Kulturalna, Crocodiles 25.04. 2015, WARSZAWA, KLUB STODOŁA, OPEN STAGE, RITA PAX 15.08.2015, Warszawa, Lost Pool