LAIF » NEWS: PJ Harvey na koncercie w Warszawie

NEWS: PJ Harvey na koncercie w Warszawie

 

Królowa alternatywnego rocka, PJ Harvey wraca do Polski z samodzielnym koncertem. Już 12 października wokalistka wystąpi w Warszawie na Torwarze.
 

239a34_394773a4be4740aabac615b4ce3c193a-mv2_d_3091_2048_s_2

PJ Harvey, fot. mat. prasowe


 

PJ Harvey jest w trakcie promocji swojego najnowszego albumu The Hope Six Demolition Project, który ukazał się w kwietniu tego roku. The Hope Six Demolition Project to album wyjątkowo zaangażowany w aktualne problemy dzisiejszego świata. Nowe utwory poruszają kwestie wojen, biedy, niesprawiedliwości i rozwarstwienia społeczeństw. Swoje inspiracje artystka zaczerpnęła, między innymi, z odbytych podróży do Kosowa, Afganistanu i Washington, D.C.
 

Polly Jean Harvey jest obecna na scenie od ponad 20 lat. Multiinstrumentalistka i wokalistka. Wychowana przez rodziców artystów wypełnia swoje kompozycje niezwykłą wrażliwością, a każdy jej projekt przeradzał się porywającą historię. Jej kariera solowa od początku obfitowała w sukcesy. Współpracowała m.in. z Tricky’m, Nickiem Cavem, Thomem Yorkiem oraz Marianne Faithfull. Zdobyła dwukrotnie prestiżową nagrodę Mercury Music Prize. Artystka wydaje płyty rzadko, ale za każdym razem z wielkimi sukcesami. PJ Harvey lubi grać własnym wizerunkiem. Przykłada wielką wagę do strony artystycznej swoich projektów i nieustannie eksperymentuje muzycznie.
 

PJ Harvey zapewne, po raz kolejny, zostawi swoisty niedosyt na siebie, a polskiej publiczności, podczas długo wyczekiwanego samodzielnego koncertu, zapewni niezapomniane emocje.
 


 

Bilety w cenach od 159 zł będą w sprzedaży od piątku – 15 lipca, od godziny 10:00, wyłącznie w sieci sprzedaży Eventim.

Zobacz też inne wydarzenia

17.08.2015, Warszawa, Plac Defilad, Shamir25.04.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, FLIRTINI & RIMMEL GANG: FKJ (LIVE)16-20.06.2015, Oświęcim, Life Oświęcim Festival