Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Pobierz za darmo kompilację Elektroniczny Szczecin

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Pobierz za darmo kompilację Elektroniczny Szczecin

Elektroniczny Szczecin to lokalna inicjatywa muzyczna, która powstała w marcu 2013 roku. Projekt ten od samego początku wspiera i promuje lokalną scenę miasta: producentów, dj’ów, kolektywy, kluby oraz inne inicjatywy, organizując przy tym autorskie wydarzenia muzyczne w różnych lokalizacjach Szczecina. Elektroniczny Szczecin to przede wszystkim dobre i sprawdzone informacje dotyczące wydarzeń oraz twórczości, skierowane do odbiorców elektroniki w portowym mieście, które można śledzić na Facebooku czy Instagramie.

W ramach działalności polegającej na wspieraniu lokalnych producentów, Elektroniczny Szczecin stworzył do tej pory dwie kompilacje muzyczne, na których swoje utwory udostępnili artyści związani z naszym miastem. Mowa o ESLK, czyli Elektroniczny Szczecin Lokalna Kompilacja. Na poprzednich znalazło się kolejno czternaście, trzynaście, a teraz aż siedemnaście utworów. Premiera pierwszej składanki miała miejsce w październiku 2015 r., drugiej zaś – tuż przed świętami w grudniu 2018 r. Zanim przejdziemy do najnowszego materiału, warto wspomnieć, że wszystkie wypuszczone albumy są darmowe.

Trzecia kompilacja miała swoją premierę w poniedziałek 16 marca 2020 r. Przesłuchasz ją tutaj: https://soundcloud.com/elektroniczny-szczecin/sets/eslk003 Najświeższe wydawnictwo jest jeszcze bardziej wyjątkowe. Zostało także wydane w limitowanym nakładzie jako gadżet opaska-pendrive, co oznacza, że możecie je zabrać i przesłuchać dosłownie wszędzie!

Realizacja projektu w ramach Mecenatu kulturalnego Miasta Szczecin.

Zobacz też inne wydarzenia

03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO 20-23.08.2015, Katowice, Tauron Nowa Muzyka 22.03.2015, Warszawa, Klub Mózg, Pierwszy Warszawski Salon Ambientu