LAIF » NEWS: Polscy artyści na BUSH

NEWS: Polscy artyści na BUSH

 

14 krajów, 33 koncerty, 250 przedstawicieli branży muzycznej pojawi się na największym wydarzeniu muzycznym Europy Wschodniej!
 

Kamp!, fot. materiały prasowe


 
BUSH, czyli Budapest Showcase Hub, to bezprecedensowy zbieg muzycznych eventów takich jak koncerty starannie wyselekcjonowanych artystów Europy Wschodniej, panele dyskusyjne i warsztaty edukacyjne prowadzone przez czołowych przedstawicieli branży muzycznej. W tym roku BUSH odbędzie się w dniach 15-17 listopada.
 
Celem wydarzenia jest zebranie w jednym miejscu artystów, managementów, producentów, wydawnictw i agencji promocyjnych, marketingowych i bookingowych, by wspólnie mogły rozgrzać wschodnio-europejską scenę muzyczną nowymi pomysłami, kontentem, strategiami i kampaniami promocyjnymi w kontekście artystów od Bałkan po Bałtyk, w tym z Polski, Ukrainy, Rosji, Białorusi, Węgier, Czech, Litwy, Łotwy, Estonii, Słowacji, Słowenii, Rumunii, Chorwacji i Serbii. Zaprezentowanie najciekawszych różnorodnych brzmień na najważniejszych klubowych scenach Budapesztu, wzmocnienie rynków regionalnych i kooperacja wszystkich wymienionych krajów bloku wschodniego – oto możliwości, które otworzy BUSH przed każdym, kto szuka nowych rozwiązań i partnerów w branży muzycznej.
 
W tym roku wydarzenie otwierają koncerty trzech zespołów, w tym polskiego KAMP!. Polską scenę muzyczną reprezentować będą również LOR oraz A_GIM.
W noc otwarcia na dużym ekranie zaprezentowane również zostaną najnowsze materiały muzyczne i filmowe wyprodukowane w ramach projektu #newkidsfromthebloc.
 
W panelach dyskusyjnych pojawi się też polska delegacja – nad lepszymi rozwiązaniami w promowaniu artystów pomiędzy wymienionymi krajami będą dyskutować: Loco Motion, Chimes, Spring Break i TBA Music. BUSH ugości również takie osobistości świata muzycznego jak laureata Grammy – producenta Matta Lawrence’a – czy Norę Felder, dyrektorkę muzyczną w serialach Stranger Things, Californication, Ray Donovan i wielu innych.
 
Więcej o BUSHu:
www.budapestshowcasehub.com
https://www.facebook.com/budapestshowcasehub/
https://www.instagram.com/budapest_showcase_hub/
 
Kanał video projektu #newkidsfromthebloc
https://www.youtube.com/newkidsfromthebloc

Zobacz też inne wydarzenia

25.04.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, FLIRTINI & RIMMEL GANG: FKJ (LIVE)10.06.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ, SLOW MAGIC21.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, JUNGLE