Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Poznajcie chłopaka, który zrobił zamęt w internecie

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Poznajcie chłopaka, który zrobił zamęt w internecie

 
Mura Masa to jeden z największych talentów w świecie muzyki. Ma jedynie 19 lat a jego utwory zrobiły już sporo zamieszania. 

 

5

Mura Masa, fot. mat. prasowe

 

Mura Masa a właściwie Alex Crossan ma jedynie 19 lat. Jest wokalistką, producentem i multiinstrumentalistą – od dzieciństwa uczył się grać na gitarze, pianinie i perkusji. Zaczynał od gry w lokalnych zespołach, ale z czasem przestało go to satysfakcjonować i skupił się na produkowaniu muzyki elektronicznej – inspiracje czerpał od Hudsona Mohawke, Cashmere Cat i Jamesa Blake’a.
 

Dwa lata temu Alex zaczął wrzucać kawałki na SoundCloud, gdzie jego utwory znalazły rzeszę fanów na całym świecie. Teraz ma już na koncie ponad 20 mln odtworzeń na SoundCloudzie i 10 mln na YouTube – a już 20 października zagra wyprzedany koncert w Village Underground w Londynie. Następnie wyrusza w trasę po Wielkiej Brytanii, wystąpi m.in. jako headliner na Pitchfork Paris.
 

Posłuchajcie jego nowego singla „Love For That” z gościnnym udziałem Shury. Kawałek miał premierę na antenie programu Annie Mac – Hottest Record in The World.

 
 

 
 

Nowy singiel „Love For That” to kolejny nieprzewidywalny ruch ze strony Mura Masa –  przenikające, proste dźwięki, delikatne melodie instrumentów smyczkowych i fletów w połączeniu z lekko skrzypiącymi bitami to nie do końca coś czego można było się spodziewać po klubowej kulturze. Delikatny, lekki wokal Shury idealnie pasuje do tekstu piosenki, który skupia się na idei miłości.
 

Wiosną artysta wydał EP-kę „Someday Somewhere”, która zawierała pięć utworów z gościnnym udziałem Nao, Jay Prince’a i Denai Moore.

 

Najbliższe koncerty:

19 października – Brighton – Patterns

20 października – Londyn – Village Underground (wyprzedany)

21 października – Leeds – Headrow House

22 października – Glasgow – Sub Club

27 października – Paryż

Zobacz też inne wydarzenia

16-20.06.2015, Oświęcim, Life Oświęcim Festival 22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B 03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO