LAIF » NEWS: Poznajcie kolejnych artystów festiwalu Undercity

NEWS: Poznajcie kolejnych artystów festiwalu Undercity

Organizatorzy nowego multimedialnego festiwalu Undercity odkrywają kolejne karty w muzycznym programie imprezy. Do ogłoszonych wcześniej headlinerów, takich jak Dixon czy Dubfire, dołączają Joris Voorn i Recondite, a w szerokim lineupie wydarzenia znaleźli się również Kollektiv Turmstrasse DJ set, Nastia i Xhin.

 

Doskonale znany polskiej publiczności (m.in. po występach podczas Audioriver i Open’er Festival) Joris Voorn to wiodąca postać międzynarodowej sceny house i techno, której zarówno produkcje studyjne, jak i sety na żywo są uwielbiane przez fanów na całym świecie

Holender ma na swoim koncie wiele świetnych wydawnictw – na czele z popularnymi „Goodbye Fly”, „We’re All Clean” czy „Ringo”, jak również remiksami utworów m.in. dla Röyksopp czy Roberta Babicza.

Recondite jest jednym z najbardziej charakterystycznych twórców na scenie muzyki elektronicznej ostatnich lat, który zachwyca słuchaczy połączeniem delikatnych brzmień i parkietowej energii. Artysta współpracował m.in. z tak wpływowymi wytwórniami, jak Dystopian, Afterlife czy Innervisions, a rozgłos u szerszej publiczności przyniósł mu m.in. utwór pt. „Levo”, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej nagradzanego serialu produkcji HBO pt. „The Young Pope”.

Kollektiv Turmstrasse to duet, który od lat występuje w różnych miejscach globu, a w Polsce zawsze jest przyjmowany przez fanów w szczególny sposób. Christian i Nico wśród międzynarodowej publiczności zasłynęli m.in. takimi hitami, jak „Sorry I’m Late” czy „The Last Day”, wydanymi w należącej do Solomuna oficynie Diynamic Records. Podczas festiwalu Undercity Kollektiv Turmstrasse zagra DJ set.

Nastia to pochodząca z Ukrainy DJ-ka, producentka i promotorka, która współcześnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na scenie. Arystka występowała już w tak uznanych miejscach, jak Panorama Bar w Berlinie czy Cocoon na Ibizie, a jeszcze w tym roku odwiedzi m.in. The BPM Festival w Portugalii. Do mocnej już reprezentacji brzmień techno dołączył też Xhin – ceniony producent, który ma na koncie wydawnictwa w tak znanych wytwórniach, jak Stroboscopic Artefacts, Token czy CLR.

 

Festiwal odbędzie się 3 listopada w warszawskiej Hali Torwar, a wejściówki na wydarzenie są dostępne w sprzedaży na stronie undercity.pl, w trakcie wszystkich wydarzeń w klubie Smolna oraz jego biurze od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00, a także w bileteriach: Biletomat.pl, Eventim.pl, eBilet.pl i Going.

 

Zobacz też inne wydarzenia

09.05.2015, KRAKÓW, TEATR ŁAŹNIA NOWA, NILS FRAHM – BEFORE TAURON NOWA MUZYKA 201508.05.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, HVOB06.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, MØ