LAIF » NEWS: Premiera nowego albumu Shury „Nothing’s Real”

NEWS: Premiera nowego albumu Shury „Nothing’s Real”

 

Dzisiaj premiera długo oczekiwanego albumu jednej z najbardziej obiecujących młodych artystek – Shury „Nothing’s Real”.
 

Photo1_Nothing's_300CMYK

Shura, fot. mat. prasowe


 

SHURA to młoda, brytyjska piosenkarka z rosyjskimi korzeniami. Śpiewa, produkuje, miksuje (m.in. dla Jessie Ware). Zaszyta w swoim pokoju w londyńskiej dzielnicy Shepherds Bush spędziła ostatnie dwa lata niespiesznie doskonaląc swoją muzykę, pisząc szereg niesamowitych singli („Indecision”, „2Shy” oraz „White Light”). Pierwszym singlem promującym album był „Touch”. Z 30 mln wyświetleń na YouTube, utwór stał się jednym z największych sukcesów blogerskich ostatnich lat. Kawałek pojawił się znikąd: pierwsza kompletna piosenka autorstwa i produkcji Shury, która wylądowała w Internecie ze skromnym teledyskiem nakręconym przez samą artystkę z udziałem jej przyjaciół. Utwór szybko rozprzestrzenił się w sieci i zyskał rzeszę fanów, także wśród znanych artystów – od Deva Hynes’a i Jungle po Kylie Minogue i Mumford Sons (zagrali cover utworu Shury „2Shy” w Live Lounge).
 

Zrzut ekranu 2016-07-08 o 10.29.41
 

„Nothing’s Real” to połączenie jej osobistych doświadczeń, a także.. fascynacji sci- fi! Płyta zawiera utwory powstałe w ciągu ostatnich dwóch lat, ale inspiracjami i tematami sięgające daleko w przeszłość – dzieciństwo, dawne związki i rozstania, a jednocześnie mówiące też o możliwościach przyszłości. „Nothing’s Real” opowiada o uwalnianiu się od przeszłości, ale też jest niejako kapsułą czasu przenoszącą wszystkie dotychczasowe doświadczenia miłosne w nieznaną przyszłość. Na płycie znajdziemy 13 utworów, w tym znane już doskonale utwory jak „2Shy”, „Touch” czy „White Light”.

 

Zobacz też inne wydarzenia

15.08.2015, Warszawa, Lost Pool10.06.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ, SLOW MAGIC25.04. 2015, WARSZAWA, KLUB STODOŁA, OPEN STAGE, RITA PAX