Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Premiera nowego albumu Shury „Nothing’s Real”

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Premiera nowego albumu Shury „Nothing’s Real”

 

Dzisiaj premiera długo oczekiwanego albumu jednej z najbardziej obiecujących młodych artystek – Shury „Nothing’s Real”.
 

Photo1_Nothing's_300CMYK

Shura, fot. mat. prasowe


 

SHURA to młoda, brytyjska piosenkarka z rosyjskimi korzeniami. Śpiewa, produkuje, miksuje (m.in. dla Jessie Ware). Zaszyta w swoim pokoju w londyńskiej dzielnicy Shepherds Bush spędziła ostatnie dwa lata niespiesznie doskonaląc swoją muzykę, pisząc szereg niesamowitych singli („Indecision”, „2Shy” oraz „White Light”). Pierwszym singlem promującym album był „Touch”. Z 30 mln wyświetleń na YouTube, utwór stał się jednym z największych sukcesów blogerskich ostatnich lat. Kawałek pojawił się znikąd: pierwsza kompletna piosenka autorstwa i produkcji Shury, która wylądowała w Internecie ze skromnym teledyskiem nakręconym przez samą artystkę z udziałem jej przyjaciół. Utwór szybko rozprzestrzenił się w sieci i zyskał rzeszę fanów, także wśród znanych artystów – od Deva Hynes’a i Jungle po Kylie Minogue i Mumford Sons (zagrali cover utworu Shury „2Shy” w Live Lounge).
 

Zrzut ekranu 2016-07-08 o 10.29.41
 

„Nothing’s Real” to połączenie jej osobistych doświadczeń, a także.. fascynacji sci- fi! Płyta zawiera utwory powstałe w ciągu ostatnich dwóch lat, ale inspiracjami i tematami sięgające daleko w przeszłość – dzieciństwo, dawne związki i rozstania, a jednocześnie mówiące też o możliwościach przyszłości. „Nothing’s Real” opowiada o uwalnianiu się od przeszłości, ale też jest niejako kapsułą czasu przenoszącą wszystkie dotychczasowe doświadczenia miłosne w nieznaną przyszłość. Na płycie znajdziemy 13 utworów, w tym znane już doskonale utwory jak „2Shy”, „Touch” czy „White Light”.

 

Zobacz też inne wydarzenia

22-23.06.2015, Poznań, Warszawa, Nothing But Thieves 22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B 4.07.2015, Sopot, Zatoka Sztuki, Skin