LAIF » NEWS: Premiera trzeciego studyjnego albumu Jamesa Blake

NEWS: Premiera trzeciego studyjnego albumu Jamesa Blake

 

Najnowszy album Jamesa Blake, którego możemy posłuchać od dzisiaj, zawiera 17 utworów, w tym wcześniej opublikowane “Modern Soul” i “Timeless”.
 

1172072

fot. mat. prasowe


 
W utworze „I Need A Forest Fire” wziął udział Bon Iver, a tytułową piosenkę „The Colour In Anything” współtworzyli i współprodukowali odpowiednio Frank Ocean i Rick Rubin. Autorem niezwykłej okładki jest uznany ilustrator Quentin Blake.
 
James Blake współpracuje z wieloma artystami współczesnej sceny muzycznej. Jego głos pojawia się w utworze “Forward” z najnowszego albumu Beyoncé, James jest także producentem tej piosenki oraz współautorem „Pray You Catch Me”.
James Blake po wydaniu albumu Overgrown w 2013 roku otrzymał nominację do Grammy Awards 2014 w kategorii “Best New Artist” oraz BRIT Awards 2014 w kategorii “British Male Solo Artist”. Koncertów Jamesa Blake’a można posłuchać na całym świecie: od Glastonbury po Sydney czy Japonię.
 

 
Tracklista:
Radio Silence
Points
Love Me In Whatever Way
Timeless
F.O.R.E.V.E.R
Put That Away And Talk To Me
I Hope My Life
Waves Know Shores
My Willing Heart
Choose Me
I Need A Forest Fire
Noise Above Our Heads
The Colour In Anything
Two Men Down
Modern Soul
Always
Meet You In The Maze

Zobacz też inne wydarzenia

24-26.07.2015, PŁOCK, AUDIORIVER FESTIVAL03.06.2015, GDAŃSK, KLUB B90, PRESIDENT BONGO (GUS GUS)12.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, VOO VOO