LAIF » NEWS: Premiera trzeciego studyjnego albumu Jamesa Blake

NEWS: Premiera trzeciego studyjnego albumu Jamesa Blake

 

Najnowszy album Jamesa Blake, którego możemy posłuchać od dzisiaj, zawiera 17 utworów, w tym wcześniej opublikowane “Modern Soul” i “Timeless”.
 

1172072

fot. mat. prasowe


 
W utworze „I Need A Forest Fire” wziął udział Bon Iver, a tytułową piosenkę „The Colour In Anything” współtworzyli i współprodukowali odpowiednio Frank Ocean i Rick Rubin. Autorem niezwykłej okładki jest uznany ilustrator Quentin Blake.
 
James Blake współpracuje z wieloma artystami współczesnej sceny muzycznej. Jego głos pojawia się w utworze “Forward” z najnowszego albumu Beyoncé, James jest także producentem tej piosenki oraz współautorem „Pray You Catch Me”.
James Blake po wydaniu albumu Overgrown w 2013 roku otrzymał nominację do Grammy Awards 2014 w kategorii “Best New Artist” oraz BRIT Awards 2014 w kategorii “British Male Solo Artist”. Koncertów Jamesa Blake’a można posłuchać na całym świecie: od Glastonbury po Sydney czy Japonię.
 

 
Tracklista:
Radio Silence
Points
Love Me In Whatever Way
Timeless
F.O.R.E.V.E.R
Put That Away And Talk To Me
I Hope My Life
Waves Know Shores
My Willing Heart
Choose Me
I Need A Forest Fire
Noise Above Our Heads
The Colour In Anything
Two Men Down
Modern Soul
Always
Meet You In The Maze

Zobacz też inne wydarzenia

27.05.2015, WARSZAWA, KLUB DZIK, EXTRA06.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, MØ13.08.2015, Sopot, Zatoka Sztuki Beach Club, GusGus