LAIF » NEWS: Purple Disco Machine, Mark Knight i Weiss w Próżności

NEWS: Purple Disco Machine, Mark Knight i Weiss w Próżności

To już 4 miesiące od kiedy Próżność pojawiła się na klubowej mapie Poznania. Do tej pory w murach tajemniczej kamienicy wystąpili m.in. Detroit Swindle, Dj Boring, Robag Wruhme czy Clap-tone (bilety wyprzedały się w ciągu dwóch godzin!)

Purple Disco Machine

Dziś poznaliśmy najgłośniejsze nazwiska, które pojawią się przy al. Niepodległości 8a w pierwszej połowie 2019. Sezon otworzy autor jednego z największych house’owych hitów zeszłego lata – Weiss („Feel My Needs”). Dj i producent, który zadebiutował w 2013 od samego początku zdobył uznanie mediów (duża rotacja na BBC RADIO 1), organizatorów największych imprez (regularne występy w londyńskim Fabric, festiwale jak BPM) czy szefów wytwórni takich jak Dirtybird czy To-olroom. Weiss w Próżności zagra już 26 stycznia.

W kolejnym miesiącu najjaśniej zaświeci postać legendy klubowej sceny – Marka Knighta. Dj, pro-ducent, właściciel labelu Toolroom Records, jednym słowem człowiek instytucja zagra w Próżności 22 lutego.

Trzecim ogłoszonym headlinerem pierwszej części sezonu imprez w Próżności jest autor jednego z najlepszych setów zeszłorocznego Audioriver – Purple Disco Machine. Urodzony w Dreźnie pro-ducent nadal promuje wydany w 2017 album „Soulmatic”, na którym znalazły się tak dobrze pr-zyjęte na parkietach całego świata nagrania jak „Body Funk” czy „Devil In Me”. Purple Disco Ma-chine w ostatnich miesiącach remiksował m.in. wspominane już „Feel My Needs” Weissa, „Praise You” Fatboy Slima czy klubowy klasyk „‘Shakedown – At Night”. W Próżności zaprezentuje na pe-wno wyjątkowo energiczny set osadzony w klimatach disco/house.

Trzy mocne nazwiska, których twórczość odbija się dużym echem na parkietach całego świata to nie koniec atrakcji, które zapowiadają się w Próżności, ponieważ lista zagranicznych artystów nie jest jeszcze zamknięta. Wiemy też, że w najbliższym czasie koncertować będą tam m.in. islandzki Vök, norweski Kadkmaddafakka czy RAU.

Szczegóły:
Profil FB Próżności: www.facebook.com/klubproznosc
Blask #4: WEISS (Dirtybird/Toolrom): www.facebook.com/events/376066316484708
Blask #5: MARK KNIGHT (Toolroom): www.facebook.com/events/383345492427230

Zobacz też inne wydarzenia

22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B24.04.2015, WARSZAWA, CAFE KULTURALNA, SUPER GIRL & ROMANTIC BOYS I LATAJĄCE PIĘŚCI28.04.2015, WARSZAWA, CAFE KULTURALNA, OLIVIER HEIM