Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Reprezentant Flirtini debiutuje EP’ką. Gościnnie m.in. Rosalie.

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Reprezentant Flirtini debiutuje EP’ką. Gościnnie m.in. Rosalie.

Suwal to jeden z najciekawszych młodych producentów w naszym kraju. Jego produkcje możecie kojarzyć ze składanek Flirtini czy ostatniej płyty Rosalie.. To właśnie najjaśniej świecąca w ostatnim czasie polska wokalistka r&b pojawia się w pierwszym singlu zapowiadającym debiutancką EP’kę wrocławskiego producenta. „Sygnał” od teraz jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych.

„Forma” EP w całości ukaże się już 30 sierpnia nakładem Flirtini/Asfalt Records. Na materiał składają się cztery utwory. Gościnnie usłyszymy wspomnianą Rosalie., a także Agatę i Koskę. Dodatek stanowi remix utworu „Morfina”, który w pierwotnej wersji pojawił się na płycie „Przed snem” Michała Sobierajskiego (nagrany jeszcze raz na potrzeby „Forma” EP). Za oprawę graficzną całego projektu odpowiedzialna jest Barrakuz.

Debiutancka produkcja Suwala jest rozpięta stylistycznie pomiędzy taneczną elektroniką
a lekko melancholijnym R&B, zanurzonym w promieniach wyjątkowo słonecznego lata. Styl Suwala i jego podejście do produkcji mogą przywodzić na myśl takich artystów jak ZHU, Mura Masa czy Disclosure.

Zobacz też inne wydarzenia

22.03.2015, KRAKÓW, FABRYKA, JUNGLE 25.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, MOUSE ON MARS + ZAMILSKA 25.04.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, FLIRTINI & RIMMEL GANG: FKJ (LIVE)