LAIF » NEWS: Rosalie. – premiera klipu „Spokojnie” i start preorderu winyla

NEWS: Rosalie. – premiera klipu „Spokojnie” i start preorderu winyla

Od premiery debiutanckiego albumu Rosalie. „Flashback” minęło już 9 miesięcy, a my otrzymujemy kolejny powód by wracać do tego wydawnictwa! Dziś premierę ma czwarty już klip, tym razem do utworu „Spokojnie”. Startuje również preorder winyla!

Nowe video to kolejny po m.in. obrazku do „Królowej” efekt współpracy Rosalie. oraz duetu fotografów Tatiana + Karol, stanowiący jeszcze jeden dowód na przenikanie się światów muzyki i mody. Utwór „Spokojnie” wyprodukował reprezentant Flirtini – Suwal.

Premiera klipu zbiega się ze startem preorderu winylowego wydania płyty „Flashback”. Fanów fizycznych nośników czeka nie lada gratka, ponieważ specjalnie na tę okazję album zyskał nową oprawę graficzną! O mastering „Flashback” LP zadbał tym razem Michał Eprom Baj (epromsounds.com). Płyta jest już do zamówienia pod linkiem:

https://sklep.alkopoligamia.com/produkt/rosalie-flashback-lp-preorder

Aktualnie Rosalie. jest w trakcie jesiennej trasy koncertowej, której zwieńczeniem będzie wyjątkowy koncert, na którym piosenki z repertuaru urodzonej w Berlinie wokalistki wybrzmią w aranżacjach szesnastoosobowej Poznan Jazz Philharmonic Orchestra:

FLASHBACK TOUR FALL/WINTER:

03.11 – Kołobrzeg, RCK

09.11 – Sopot, Sfinks700

22.11 – Toruń, NRD klub

25.11 – Wrocław, Stary Klasztor

06.12 – Kraków, Zet Pe Te

07.12 – Łódź, Soda Underground

15.12 – Poznań, Tama (z Poznan Jazz Philharmonic Orchestra!

Zobacz też inne wydarzenia

22.03.2015, Warszawa, Klub Mózg, Pierwszy Warszawski Salon Ambientu25.04. 2015, WARSZAWA, KLUB STODOŁA, OPEN STAGE, RITA PAX28.04.2015, WARSZAWA, CAFE KULTURALNA, OLIVIER HEIM