LAIF » NEWS: Rosalie. wraca w wielkim stylu

unnamed

unnamed

NEWS: Rosalie. wraca w wielkim stylu

W końcu doczekaliśmy się współpracy na linii Rosalie. i Ten Typ Mes!

Zdjęcie: Jakub Owczarek

Po trzech latach od debiutu wokalistki w labelu Alkopoligamia.com do sieci trafia numer Bez zmian.

Duszny klimat nocnych lokali, relacje, nawyki. To motywy przewodnie Bez Zmian. Nie pierwszy raz w przypadku obu artystów za produkcję odpowiada Jordah (Małe Miasta). Singiel nie zapowiada żadnego wydawnictwa, stanowi raczej podsumowanie wspólnych działań w ramach wytwórni.

„Wyjątkowa kobieta. To nie jest tak, że widzisz na ulicy kogoś kto wygląda w ten sposób, kto porusza się ten sposób i jeszcze kiedy otwiera buzie wydobywa się tak dużo głębokich dźwięków. Byłem zaintrygowany w sekundę” – zapowiadał album Flashback Ten Typ Mes. W końcu możemy przekonać się jak te dwie osobowości brzmią w jednym utworze.

Rosalie. wydała nakładem wytwórni Alkopoligamia.com „ENUFF EP”, a także debiutancki długogrający album „FLASHBACK”. Jej pierwszy klip wydany przy współpracy z labelem, którego założycielem jest Ten Typ Mes, „Pozwól” zanotował do tej pory ponad milion odsłon, a kolejne poczynania zaowocowały m.in. nominacją do Fryderyka w kategorii DEBIUT ROKU i nagrody OLŚNIENIA przyznawanego przez Onet. Aktualnie Rosalie. pracuje nad nowym albumem. Kiedy i gdzie ujrzy światło dzienne? O tym przekonamy się pewnie wkrótce.

2019 dla Tego Typa Mesa to przede wszystkim promocja RAPERSAMPLER i specjalnego dodatku – RAPERSAMPLER+ oraz rekordowy okres jeśli chodzi o gościnne zwrotki (od Clock Machine, przez materiał Holaka i Frostiego Rege, po Dudka P56 i Pezeta), a także powrót do wspólnego koncertowania z Emilem Blefem. Podczas jesiennej trasy, raperzy pod wspólnym szyldem prezentowali materiał z solowych wydawnictw, a także klasyczne nagrania Flexxipu.

Zobacz też inne wydarzenia

25.04.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, FLIRTINI & RIMMEL GANG: FKJ (LIVE)22-23.06.2015, Poznań, Warszawa, Nothing But Thieves17.08.2015, Warszawa, Plac Defilad, Shamir