Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Rosalie. z nowym klipem. Premiera płyty już w piątek!

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Rosalie. z nowym klipem. Premiera płyty już w piątek!

Poznaliśmy czwartą zapowiedź nowej płyty Rosalie.! Album IDeal ukaże się już w najbliższy piątek a dziś w sieci ukazał się nowy klip do piosenki Ciemość, wyprodukowanej przez schaftera!

Rosalie., fot. Zuza Krajewska

IDeal to przede wszystkim rozliczenie z ostatnimi dwoma latami na scenie. Życiem w ciągłej trasie, nowymi doświadczeniami i oczekiwaniami. To z jednej strony poszukiwanie twórczej tożsamości, a z drugiej próba odnalezienia równowagi między życiem prywatnym i pracą artystyczną. Tytułowy utwór to jedyna piosenka na płycie zaśpiewana po angielsku.

Rosalie.: Album powstawał w trakcie trasy koncertowej płyty FLASHBACK. Liczba za-granych koncertów, zdobyta pewność siebie na scenie, nawet niektóre porażki bardzo wzmocniły moją wizję na ten krążek. Zależało mi na dobrej zabawie, luzie i pokonywaniu własnych barier. Siedzenie w studio z trzema dodatkowymi osobami początkowo wydawało mi się absurdalne, byłam przyzwyczajona do pracy w pojedynkę ale emocje i ilość pomysłów, które rodziły się podczas takich sesji były czymś totalnie odjechanym. Po raz kolejny przekonałam się, że współpraca z wieloma osobami jest tym, co sprawia, że każdy numer ma swój własny charakter i inną energię. To były bardzo intensywne, radosne i świadome dwa lata pracy, dzięki, którym nauczyłam się wymagać od siebie coraz więcej.

Nadal możecie zamawiać preorder płyty dostępny w dwóch wersjach na stronie:
www.sheisrosalie.pl.
Na limitowaną edycję składa się 500 podpisanych digipacków w specjalnym pudełku, wzbogaconych o naklejkę, pina i plakat. Za projekt graficzny odpowiedzialna jest ekipa Full Metal Jacket, a autorką zdjęć do płyty jest Zuza Krajewska.

Zobacz też inne wydarzenia

13.06.2015, WROCŁAW, WOODED FESTIVAL 16-20.06.2015, Oświęcim, Life Oświęcim Festival 18.05.2015, Warszawa, Klub Pardon, To Tu, Glissando #26 Soundscape Spotkanie + Kocert Duy Geborg