LAIF » NEWS: Rozpocznij karierę w branży muzycznej

NEWS: Rozpocznij karierę w branży muzycznej

 
Agencja Chimes rusza z innowacyjnym projektem edukacyjnym dla artystów i kreatywnych managerów z branży muzycznej.
 
Chimes Academy_plakat
 
4 kwietnia o godz. 18:00 w Klubokawiarni Chłodna 25 odbędzie się pierwszy warsztat nowego projektu edukacyjnego CHIMES ACADEMY, realizowanego w ramach działań agencji muzycznej CHIMES, którego celem jest rozwój podstawowych umiejętności niezbędnych do swobodnego poruszania się po rynku muzycznym, profesjonalizacja branży i wprowadzanie międzynarodowych standardów i metodologii pracy. Warsztat „PIERWSZY KROK” jest skierowany do artystów i managerów, chcących rozpocząć karierę w branży muzycznej. Uczestnicy będą mieli okazję poznać, jak świadomie budować wizję kariery i wyznaczać cele w taki sposób, aby ich realizacja przebiegała szybciej i skuteczniej.
 
Seria warsztatów Chimes Academy stawia na naukę przede wszystkim modeli myślenia i rozwój umiejętności. Trenerzy, zamiast dostarczać gotowych rozwiązań, będą pokazywać artystom i managerom nowoczesne narzędzia pracy, aby budować swoją karierą w bardziej świadomy, przemyślany i kreatywny sposób. Program Chimes Academy skupiać się będzie m. in. na umiejętnościach tworzenia strategii biznesowych, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, koordynowania pracy teamu czy zarządzania emocjami. Misją Chimes Academy jest wprowadzanie zmian w sposobie funkcjonowania rynku kultury i sztuki, profesjonalizacja branż kreatywnych i współtworzenie środowiska pracy, gdzie jest miejsce na dobre, etyczne praktyki, efektywny networking i międzynarodowe standardy działania.
 
Warsztat „PIERWSZY KROK_jak rozpocząć karierę w branży muzycznej” poświęcony będzie procesowi tworzenia wizji artystycznego sukcesu, projektowaniu celów i myśleniu strategicznemu. Właśnie te umiejętności stają się kluczowe na nieprzewidywalnym rynku artystycznym, gdzie sukces artysty zależny jest od wielu czynników zewnętrznych. Celem warsztatu jest pokazanie uczestnikom, że pewne sprawdzone sposoby myślenia o przyszłości i planowanie kolejnych kroków jest umiejętnością, którą każdy może w sobie rozwinąć, aby działać szybciej i skuteczniej. Warsztat poprowadzi Magda Chołyst, certyfikowany art coach z agencji Chimes odpowiedzialna za wprowadzenie narzędzi coachingowych i nowych metodologii pracy we wszystkie usługi firmy. Kolejne warsztaty planowane są na 9 maja oraz 6 czerwca 2016r. i będą dotyczyć motywacji oraz dobrej organizacji pracy.
 
Chimes Academy jest jednym z flagowych projektów Chimes, niezależnej agencji muzycznej, która oferuje szeroką gamę innowacyjnych usług z zakresu managementu, consultingu, budowania strategii rozwoju czy produkcji eventów dla indywidualnych artystów, firm oraz organizacji. Misją agencji jest wprowadzanie, inspirujących zmian w dynamice i sposobach funkcjonowania branży muzycznej oraz wzrost zainteresowania rynkiem zarówno w polskim, jak i zagranicznym w środowisku muzycznym oraz biznesowym.

 

PIERWSZY KROK_rozpocznij karierę w branży muzycznej_warsztat CHIMES ACADEMY

4.04.16. 18:00 – 21:00

Chłodna 25

Więcej o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1561916360767066/

Bilety w cenie 120zł i 150zł do nabycia na Going.: http://goingapp.pl/evt/33693/chimes-academy-pierwszy-krok

Zobacz też inne wydarzenia

21.05.2015, WARSZAWA, KLUB PARDON, TO TU, Idris Ackamoor & The Pyramids20-23.08.2015, Katowice, Tauron Nowa Muzyka11.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, TELEFON TEL AVIV DJ SET