LAIF » NEWS: Sorrento Performance Bovskiej to specjalny koncert dla każdego

NEWS: Sorrento Performance Bovskiej to specjalny koncert dla każdego

Bovska to artystka kompletna, która uwielbia wychodzić poza ramy i schematy. Nie boi się niesztampowych i odważnych rozwiązań, które pozwalają jej realizować własną wizję artystyczną. Wygląda na to, że 8 lipca Bovska zamierza zaskoczyć nas po raz kolejny. To właśnie tego dnia w warszawskim Teatrze Syrena odbędzie się wyjątkowe wydarzenie: Sorrento Performance.

Bovska, kadr z teledysku „Kaktus”

Sorrento Performance to wydarzenie łączące w sobie ideę koncertu i spektaklu tanecznego. Dedykowane jest nowemu albumowi Bovskiej – „Sorrento”, który ukazał się 24 kwietnia bieżącego roku, ale ze względu na czas swojej premiery i trwające zamrożenie branży artystycznej, wciąż nie ma szansy zaistnieć w regularnej wersji koncertowej, dostępnej dla publiczności w poszczególnych miastach.

Artystka postanowiła zatem wyjść do swojego słuchacza i zaprezentować mu koncert w zupełnie wyjątkowej, niecodziennej, rozbudowanej formule łączącej muzykę z tańcem, w rozumieniu tańca współczesnego. Sorrento Performance to spójna twórcza wypowiedź wielu zaangażowanych twórców: Bovskiej i jej zespołu, kostiumografa, scenografa, choreografa i tancerzy. Tego typu rozwiązania są wciąż niezwykle rzadko spotykane na naszym rodzimym rynku muzycznym.

Sorrento Performance będzie ogólnodostępne online w czasie rzeczywistym, w formie bezpłatanego streamingu na Facebook’u oraz YouTube Bovskiej.

Bądź online: 8 lipca 2020 godz. 19.00.

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u.

Zobacz też inne wydarzenia

16.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, MARY KOMASA09.04.2015, WARSZAWA, STODOŁA, CURLY HEADS18.06.2015, WARSZAWA, Pardon, To Tu, Jozef van Wissem