LAIF » NEWS: Sorrento Performance Bovskiej to specjalny koncert dla każdego

NEWS: Sorrento Performance Bovskiej to specjalny koncert dla każdego

Bovska to artystka kompletna, która uwielbia wychodzić poza ramy i schematy. Nie boi się niesztampowych i odważnych rozwiązań, które pozwalają jej realizować własną wizję artystyczną. Wygląda na to, że 8 lipca Bovska zamierza zaskoczyć nas po raz kolejny. To właśnie tego dnia w warszawskim Teatrze Syrena odbędzie się wyjątkowe wydarzenie: Sorrento Performance.

Bovska, kadr z teledysku „Kaktus”

Sorrento Performance to wydarzenie łączące w sobie ideę koncertu i spektaklu tanecznego. Dedykowane jest nowemu albumowi Bovskiej – „Sorrento”, który ukazał się 24 kwietnia bieżącego roku, ale ze względu na czas swojej premiery i trwające zamrożenie branży artystycznej, wciąż nie ma szansy zaistnieć w regularnej wersji koncertowej, dostępnej dla publiczności w poszczególnych miastach.

Artystka postanowiła zatem wyjść do swojego słuchacza i zaprezentować mu koncert w zupełnie wyjątkowej, niecodziennej, rozbudowanej formule łączącej muzykę z tańcem, w rozumieniu tańca współczesnego. Sorrento Performance to spójna twórcza wypowiedź wielu zaangażowanych twórców: Bovskiej i jej zespołu, kostiumografa, scenografa, choreografa i tancerzy. Tego typu rozwiązania są wciąż niezwykle rzadko spotykane na naszym rodzimym rynku muzycznym.

Sorrento Performance będzie ogólnodostępne online w czasie rzeczywistym, w formie bezpłatanego streamingu na Facebook’u oraz YouTube Bovskiej.

Bądź online: 8 lipca 2020 godz. 19.00.

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u.

Zobacz też inne wydarzenia

11.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, TELEFON TEL AVIV DJ SET28.03.2015, WARSZAWA, PALLADIUM, FISZ EMADE TWORZYWO MAMUT25.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, MOUSE ON MARS + ZAMILSKA