LAIF » NEWS: Soundrive Fest ogłasza otwarcie nowej sceny dla songwriterów

NEWS: Soundrive Fest ogłasza otwarcie nowej sceny dla songwriterów

 
W poniedziałek (11 kwietnia) organizatorzy gdańskiego Soundrive Fest ogłosili otwarcie nowej, wyjątkowej przestrzeni koncertowej festiwalu. Na platformie spawalniczej hali W4, sąsiadującej z B90, wystąpi sześciu utalentowanych artystów z całego świata.

 

ogloszenie_W4 small

 

W poniedziałek 11 kwietnia na profilu Facebook Soundrive Fest opublikowany został tajemniczy teaser, zwiastujący otwarcie nowej, industrialnej przestrzeni koncertowej Soundrive Fest 2016. Songwriters Stage W4 to nowa scena festiwalu. W mieszczącej się obok Klubu B90 Hali W4, na platformie spawalniczej, na co dzień miejscu pracy stoczniowej załogi, wystąpi sześciu artystów z całego świata: polskie trio Henry David’s Gun, multiinstrumentalista Moriah Woods oraz Australijczyk o pięknym glosie Phillip Bracken. Na scenie pojawi się także poruszająca Rosalie Chatwin, grający energetyczny folk zespół Teddy Jr. oraz Daniel Spaleniak, który wystąpił podczas 3. edycji Soundrive Fest, a w tym roku zaprezentuje materiał z nowego, solowego albumu. Wiertarki, spawarki, butle acetylenowe, tokarki, muzyka i minimalizm – to czeka festiwalowiczów w dniach 1-3 września.
 
Koncerty na Songwriters Stage W4 odbywają się w ramach Soundrive Fest. Karnety w cenie 100 zł oraz bilety jednodniowe w cenie 50 zł dostępne są na stronie www.tickets.soundrive.pl.
 

Zobacz też inne wydarzenia

11.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, TELEFON TEL AVIV DJ SET12.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, VOO VOO28.03.2015, WARSZAWA, PALLADIUM, FISZ EMADE TWORZYWO MAMUT