LAIF » NEWS: Soundrive Fest ogłasza otwarcie nowej sceny dla songwriterów

NEWS: Soundrive Fest ogłasza otwarcie nowej sceny dla songwriterów

 
W poniedziałek (11 kwietnia) organizatorzy gdańskiego Soundrive Fest ogłosili otwarcie nowej, wyjątkowej przestrzeni koncertowej festiwalu. Na platformie spawalniczej hali W4, sąsiadującej z B90, wystąpi sześciu utalentowanych artystów z całego świata.

 

ogloszenie_W4 small

 

W poniedziałek 11 kwietnia na profilu Facebook Soundrive Fest opublikowany został tajemniczy teaser, zwiastujący otwarcie nowej, industrialnej przestrzeni koncertowej Soundrive Fest 2016. Songwriters Stage W4 to nowa scena festiwalu. W mieszczącej się obok Klubu B90 Hali W4, na platformie spawalniczej, na co dzień miejscu pracy stoczniowej załogi, wystąpi sześciu artystów z całego świata: polskie trio Henry David’s Gun, multiinstrumentalista Moriah Woods oraz Australijczyk o pięknym glosie Phillip Bracken. Na scenie pojawi się także poruszająca Rosalie Chatwin, grający energetyczny folk zespół Teddy Jr. oraz Daniel Spaleniak, który wystąpił podczas 3. edycji Soundrive Fest, a w tym roku zaprezentuje materiał z nowego, solowego albumu. Wiertarki, spawarki, butle acetylenowe, tokarki, muzyka i minimalizm – to czeka festiwalowiczów w dniach 1-3 września.
 
Koncerty na Songwriters Stage W4 odbywają się w ramach Soundrive Fest. Karnety w cenie 100 zł oraz bilety jednodniowe w cenie 50 zł dostępne są na stronie www.tickets.soundrive.pl.
 

Zobacz też inne wydarzenia

13.08.2015, Sopot, Zatoka Sztuki Beach Club, GusGus24.04.2015, WARSZAWA, CAFE KULTURALNA, SUPER GIRL & ROMANTIC BOYS I LATAJĄCE PIĘŚCI31.07.2015, Warszawa, Stacja Mercedes, Patrick The Pan