LAIF » NEWS: Spoken Love w wersji LIVE

NEWS: Spoken Love w wersji LIVE

 
Bartek Królik i Marek Piotrowski to od lat znane postacie na rodzimej scenie muzycznej. Znakomici muzycy i producenci. Twórcy nieustannie poszukujący nowych wyzwań. Ich najnowszy projekt nosi nazwę Spoken Love i – jak podkreślają Bartek i Marek – nawiązuje do ich dzieciństwa plus tego, co najbardziej inspiruje ich w muzyce.
 

2_SpokenLove_fot.LiubovGorobuk

Spoken Love, fot. Liubov Gorobuk

 

Na oficjalnym kanale Spoken Love na Youtube.com ukazał materiał video prezentujący utwór Talk w wersji live. Nagranie zostało zrealizowane w legendarnym studio S2 Polskiego Radia.

 

 

Debiutancki album Spoken Love ukazał się drugiego października minionego roku. Pod względem muzycznym Królik i Piotrowski nawiązują do czasów swego dzieciństwa i młodości. Do dźwięków, które towarzyszyły im w latach 80. i 90. XX wieku. Znajdziemy, więc ślady popu, synthpopu, R&B, soulu. „Jest przestrzeń syntezatorów, przejrzyste partie gitarowe i wokalne oraz zawsze towarzyszący im puls” – zapewniają Bartek i Marek.

 

NASZ WYWIAD Z DUETEM SPOKEN LOVE PRZECZYTACIE TUTAJ

Zobacz też inne wydarzenia

26-28.06.2015, Białystok, Halfway Festival28.03.2015, WARSZAWA, PALLADIUM, FISZ EMADE TWORZYWO MAMUT03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO