Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Takiego festiwalu jeszcze nie było. Sprawdźcie line-up MADE IN WWA

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Takiego festiwalu jeszcze nie było. Sprawdźcie line-up MADE IN WWA

Jak podkreślają organizatorzy festiwalu – „Pokażemy wam, jak się to robi w WWA. Wchodzimy w sezon jako pierwsi, wjeżdżając do hali EXPO XXI jak do siebie”. To pierwszy taki festiwal dla ludzi, którzy utożsamiają się z kulturą hip-hop / rap. Dwie sceny, na których zagrają nie tylko weterani branży, ale i nowi (jednak już doświadczeni) gracze. Na pokładzie m.in. Pezet, OIO, Żabson, Miły ATZ, Białas, White 2115, JWP/BC, Dziarma, Hodak, Kaz Bałagane, Oliwka Brazil, Janusz Walczuk i inni.

MADE IN WWA to nie tylko koncerty, ale również panele, warsztaty i specjalne strefy przygotowane z partnerami festiwalu. Coś od nas dla wszystkich, którzy wiedzą, co to rap.

Na 48h warszawska hala EXPO XXI przejdzie totalną metamorfozę. Inspiracje organizatorów to digital, street art i oczywiście rap. Czy będą sety DJ-skie? Tak, będą! Do tego market streetwearowy dla tych, którzy kochają modę. Wszystko, co tylko chcecie – pełen hip-hop. W dzień market, panele, warsztaty; wieczorami koncerty na scenach Main, Fresh i Jager Stage.

MADE IN WWA odbędzie się w Warszawie 21-22.01.2022.

WAŻNE DATY:

2/11 – organizatorzy ujawniają cały line-up

5/11 – ogłaszają pule cenowe i podział artystów na poszczególne dni

8/11 – odpalają sprzedaż biletów

 

FULL LINE-UP: OIO, Pezet | Żabson, JWP/BC, Kukon, Miły ATZ, White 2115, Dwa Sławy, Białas, Dziarma, Janusz Walczuk, Kaz Bałagane, Chivas, Oliwka Brazil, Smolasty, Szczyl, Fukaj, Barto Katt, Catch Up / Hodak, Miętha, Tuzza, Zdechły Osa.

Zobacz też inne wydarzenia

22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B 03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO 18.06.2015, WARSZAWA, Pardon, To Tu, Jozef van Wissem