Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Tęskniliście? Roisin Murphy wraca do Polski

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Tęskniliście? Roisin Murphy wraca do Polski

Roisin Murphy ponownie w Polsce! Po fenomenalnym występie na Fest Festival, artystka wystąpi w Warszawskim Centrum Expo XXI 26.09.2021 i zaprezentuje materiał z najnowszego albumu “Roisin Machine”.

Irlandzka piosenkarka, producentka i autorka tekstów, początkowo związana z zespołem “Moloko” kontynuuje swoją solową karierę. 26-go września 2021 roku artystka przyjedzie do Polski w ramach trasy promującej jej piąty album “Roisin Machine”, który jest owocem długoletniej współpracy między piosenkarką, a jej najbardziej zaufanym, wieloletnim przyjacielem – Crooked Man aka DJ Parot.

Roisin Murphy, zdjęcie: mat. prasowe

Murphy nieustannie się rozwija i ewoluuje w swoim muzycznym brzmieniu. Wystarczy przyjrzeć się jej utworom, od downtempowych hitów, takich jak „Party Weirdo”, przez topowe popowe kawałki “The Time Is Now” i “Sing It Back” nagrane z Moloko. Poprzez szalenie zróżnicowaną karierę solową, która przemknęła radośnie od włoskich piosenek, aż po potężne utwory w stylu “Let Me Know”. Niepostrzeżenie stała się jedną z najbardziej innowacyjnych i charyzmatycznych artystek w Wielkiej Brytanii.

W swojej solowej karierze, trwającej już ponad 15 lat wydała 5 albumów, zdobyła aż 17 nominacji do prestiżowych nagród takich jak: UK Music Video Awards czy Mercury Prize oraz otrzymała statuetkę AIM Independent Music Awards w 2016 roku.

Krytycy muzyczni jednogłośnie przyznają że jest to spektakularny powrót Roisin Murphy, a album “Roisin Machine” zbiera same pochlebne recenzje m.in w Guardian, The Independent, NME czy BBC Radio 6.

Roisin Murphy wystąpi w Warszawskim Centrum EXPO XXI 26 września 2021.

Zobacz też inne wydarzenia

7-9.07.2015, Katowice, OFF Festival 22.03.2015, Warszawa, Klub Mózg, Pierwszy Warszawski Salon Ambientu 4.07.2015, Sopot, Zatoka Sztuki, Skin