Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Up To Date Festival 2016 – pierwsze informacje z Białegostoku

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Up To Date Festival 2016 – pierwsze informacje z Białegostoku

 
Organizatorzy Up To Date Festival 2016 przekazują pierwsze informacje na temat siódmej edycji imprezy. A w nich zmiany i zapowiedź kolejnych nieoczekiwanych i niespodziewanych ruchów organizacyjnych. 

 

01

 

Pomimo upływu czasu Up To Date Festival to wciąż platforma łącząca muzykę z innymi dziedzinami sztuki. Eklektyczna elektronika, niebanalny hip-hop połączone z innymi, nieraz bardzo odległymi aktywnościami twórczymi mającymi na celu porwanie umysłu i ciała. To fakt, który potwierdza każda z ostatnich sześciu edycji.
 
Ubiegły rok dla największego podlaskiego festiwalu muzycznego był rokiem wielu zmian. O powodach konkretnych ruchów w metaforyczny sposób opowiedzieli nam w jednym z ubiegłorocznych filmów promujących Festiwal.
 

 
Nadchodzącą edycję również mają wypełnić nowości. Te – jak przekonują organizatorzy – dotkną każdej ze sfer po jakiej na co dzień porusza się białostocka ekipa „W ubiegłym roku udowodniliśmy sobie, że pomimo dokonanych przez nas zmian Up To Date Festival nadal przyciąga i budzi zainteresowanie. Dlatego w tym roku planujemy pójść o krok dalej i po raz kolejny zaskoczyć wszystkich, którzy we wrześniu przyjadą do Białegostoku na Up To Date Festival 2016”, podkreśla Jędrzej Dondziło – dyrektor programowy Festiwalu.
 
Dziś wiemy już, że Up To Date Festival 2016 odbędzie się 23 i 24.09.2016, zatem nie w pierwszy a w czwarty weekend września. Pierwszych artystów, którzy wystąpią na festiwalowych scenach poznamy 12.04.2016r., Sprzedaż pierwszej puli biletów ruszy 10.05 i jak na pierwszą pulę przystało, będą to najatrakcyjniejsze i najniższe w całej sprzedaży ceny poszczególnych wariantów wejściówek.
 
Jedno już teraz jest pewne. Jeśli ekipa Up To Date w marcu zapowiada zmiany, z pewnością szykują coś dużego.
 
FB_coverphoto_ogloszenie

 

Zobacz też inne wydarzenia

21.05.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, Sóley 18.05.2015, Warszawa, Klub Pardon, To Tu, Glissando #26 Soundscape Spotkanie + Kocert Duy Geborg 11.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, TELEFON TEL AVIV DJ SET