Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: WhoMadeWho, Margaret Dygas i inni na Wooded City Szczecin 2018!

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: WhoMadeWho, Margaret Dygas i inni na Wooded City Szczecin 2018!

Znamy kolejne nazwiska Wooded City Szczecin 2018! Jednodniowy festiwal pod kuratelą Catz 'N Dogz odbędzie się już 23 czerwca, na terenie Łasztowni. WhoMadeWho, Margaret Dygas, Dj Steaw, Jay Shepheard i duet Soukie & Windish to nowi artyści w line-upie wydarzenia!

Jay Shepheard

Wooded City to świeża impreza na mapie Szczecina, pierwsze dwie edycje odbywały się we Wrocławiu. Na zaproszenie Catz 'N Dogz, jednego z najpopularniejszych polskich duetów z kręgu muzyki elektronicznej, w czerwcu po raz kolejny do polski przyjadą kultowi muzycy i dj’e budujący scenę techno, house i elektro w całej Europie.

WhoMadeWho to ulubieńcy polskiej publiczności. Duński zespół, a zarazem kolektyw dj’ski, koncertuje regularnie od 10 lat odwiedzając największe festiwale od Melta, przez Sonar po Roskilde. Ich utwory ukazywały się nakładem takich labeli jak Get Physical czy Kompakt., a wydawnictwa wzbogacane były remixami od Tale Of Us, Hot Chip czy Maceo Plex’a. W Szczecinie WhoMadeWho zagrają dj set. Kolejną nową postacią w line-upie jest urodzona w Polsce Margaret Dygas. Choć w swojej ojczyźnie gra niezwykle rzadko, ma tutaj mnóstwo fanów. Ta kultowa już postać w świecie muzyki elektronicznej większość życia spędziła w Stanach Zjednoczonych, Londynie i Berlinie (to w tych dwóch ostatnich miastach kształtowała karierę dj’ską). Dziś jako rezydentka Panorama Bar jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy berlińskiej sceny undergroundowej. Pierwszy raz razem na scenie na Wooded wystąpią Jay Shepheard i Dj Steaw. Anglik i Francuz słynną z zamiłowania do muzyki house i disco, a ich mixy regularnie pojawiają się m.in. w brytyjskiej rozgłośni Rinse FM. Wkrótce ukaże się ich wspólne wydawnictwo, które promować będą na festiwalu. Stawkę nowych ogłoszeń zamyka niezwykle barwny niemiecki duet Soukie & Windish. Oboje, Podobnie jak ogłoszona wcześniej na Wooded Mira, rezydują w berlińskim KaterBlau, a także związani są z festiwalem Garbicz.

Obok wcześniej ogłoszonych Answer Code Request, Miry, Ryana Elliota na Wooded City wystąpi silna reprezentacja polskiej elektroniki. Oprócz gospodarzy festiwalu Catz 'N Dogz zagrają też The Dumplings i lokalny kolektyw Canalia. Całą polską reprezentację na Wooded poznamy już w przyszłym tygodniu!

Muzyka to nie jedyna atrakcja festiwalu Wooded. Koncepcja imprezy zakłada również strefy designu i sztuki, szeroką ofertę gastronomiczną, a także wiele animacji dla najmłodszych. W zgodzie z ideą Wooded, przygotowana będzie specjalna scenografia, składająca się w dużej mierze z materiałów pozyskanych z recyklingu. W jej powstanie będą zaangażowani studenci z Akademii Sztuki w Szczecinie. Szczegółowy plan pozamuzycznych atrakcji poznamy w najbliższych tygodniach! Całość zaaranżowana zostanie we współpracy ze Szczecińską Agencją Artystyczną.

Bilety na festiwal cały czas dostępne są na portalu Biletomat.pl w dwóch wariantach, pojedynczych i grupowych. Choć część atrakcji będzie darmowa, warto zakupić wejściówki wcześniej. Obecna pula biletów w tańszych cenach kończy się w maju!

Bilety ->> www.biletomat.pl/imprezy/wooded-city-szczecin-2018-6107/

Nie wiesz jak trafić na Wooded City Szczecin 2018? Koniecznie sprawdź zakładkę „Dojazdy i zakwaterowanie” na naszej stronie www.wooded.pl i znajdź najlepszą dla siebie sposób!

Zobacz też inne wydarzenia

25.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, MOUSE ON MARS + ZAMILSKA 25.04.2014, WARSZAWA, CAFE KULTURALNA, KRÓL 11.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, TELEFON TEL AVIV DJ SET