Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Wielki powrót Missy Elliott

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Wielki powrót Missy Elliott

 
W ostatnich latach Missy Elliott koncentrowała się przede wszystkim na pracy producenckiej. Teraz jedna z największych gwiazd w historii hip-hopu powraca z nową piosenką. Utwór nosi tytuł „WTF (Where They From)” i już można posłuchać jej w sieci.
 

SHOT_02_0151 - FINAL_S

Missy Elliot; fot. mat. prasowe

 

Missy i Pharrell odpowiadają nie tylko za stworzenie piosenki, lecz również są jej producentami. Do utworu „WTF (Where They From)” nakręcono teledysk, który po raz pierwszy pokazano na wideo billboardzie, znajdującym się na nowojorskim Times Square. Za reżyserię odpowiadają Missy Elliott oraz laureat Grammy, Dave Meyers (wcześniej wyreżyserował dla Missy klipy do „Lose Control”, „Work It”, „We Run This”).

 
 

 
 

Przypomnijmy, że Missy Elliott to wybitnie utalentowana raperka, producentka, kompozytorka, a także obrończyni praw zwierząt i aktywistka społeczna. Na koncie ma pięć nagród Grammy, zaś jej płyty w samych tylko Stanach Zjednoczonych sprzedały się w nakładzie przekraczającym 30 mln egzemplarzy. Każdy z jej studyjnych albumów pokrył się w USA złotem lub platyną.
 
Missy Elliott wspomogła swoim talentem mnóstwo artystów, takich jak choćby:  Janet Jackson, Ginuwine, Ciara, K. Michelle, Demi Lovato, The Black Keys, J. Cole, G-Dragon, Fantasia, Monica, Busta Rhymes, Jazmine Sullivan, Katy Perry.

Zobacz też inne wydarzenia

18.06.2015, WARSZAWA, Pardon, To Tu, Jozef van Wissem 22-23.06.2015, Poznań, Warszawa, Nothing But Thieves 21.05.2015, WARSZAWA, KLUB PARDON, TO TU, Idris Ackamoor & The Pyramids