Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Zapytaliśmy Rosalie. o jej nawiększe muzyczne zajawki 2019 roku

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Zapytaliśmy Rosalie. o jej nawiększe muzyczne zajawki 2019 roku

Ulubiona okładka, kawałek, płyta, instagram. Sprawdzamy, kto zachwycił Rosalie. w 2019 roku.

Zdjęcie: Tatiana and Karol

Okładka 2019
Lubię, kiedy albumy tworzą spójną całość. Muzyka, teksty, okładka, zdjęcie promocyjne, video itd. Jest wiele czynników, które wpływają na to, jakie wrażenie zrobi na mnie krążek. Płyta Tylera „IGOR” była dla mnie od A do Z idealna. Najważniejsza jest dla mnie prostota i niebombardowanie odbiorcy zbyt wieloma bodźcami, Tylerowi to się udało.

Okładka płyty Tyler The Creator – „IGOR”

Album 2019
Moim faworytem jest płyta Michaela Kiwanuki – „KIWANUKA”, wydana pod koniec tego roku. Liczba godzin, które przy niej spędziłam była zaskakująco duża jak na tak krótki czas. Towarzyszyła mi przy podróżach, sesjach zdjęciowych, porannej kawie, spotkaniu towarzyskim, w łóżku itd. Kiwanuka grał dla mnie wszędzie. Rozpływam się przy każdym numerze z płyty.

Teledysk 2019
Solange – „Almeda”. Jak dla mnie to dzieło sztuki. Piękne światło, niesamowite ujęcia, przestrzenie. Bez względu na to, czy Solange siedzi, chodzi w kółko czy nie robi zupełnie nic, wszystko jest wykonane na takim poziomie estetycznym, że mogłabym patrzeć na to godzinami.

Odkrycie 2019
Odkryciem tego roku jest jednoznacznie Ama Lou, 19-letnia wokalistka, która śpiewa r&b/soul, co mnie totalnie kręci. Ma niesamowitą łatwość lawirowania po dźwiękach i tworzenia charakterystycznych dla siebie melodii. Numer „Tried up” polecam każdemu!

Piosenka 2019
Nie chcę być nudna, ale muszę tutaj znowu wspomnieć o Solange. Płyta „When I get home” towarzyszyła mi od dnia premiery. Niezmiennie na reapecie wybrzmiewał numer Dreams. Uwielbiam w jej twórczości subtelność, docieranie do bardzo wysokich dźwięków z ogromną łatwością i zaskakiwanie harmoniami.

Ulubiony instagram 2019
Lubię oryginalnie prowadzone instagramy, których estetyka sprawia, że chce mi się do nich często wracać. Moją ulubioną postacią stał się w ostatnim roku Dev Hynes, czyli Blood Orange. Jest to jedno z najlepiej prowadzonych kont instagramowych, jakie znam. Różnorodność kontentu, który dostarcza jak i sama selekcja jest dla mnie bardzo inspirująca. Nie wiem skąd się biorą takie multitalenty jak Dev, ale przyglądanie się jemu jest czystą przyjemnością.

View this post on Instagram

ddddump

A post shared by Blood Orange (@devhynes) on

Rosalie. wydała nakładem wytwórni Alkopoligamia.com „ENUFF EP”, a także debiutancki długogrający album „FLASHBACK”. Jej pierwszy klip wydany przy współpracy z labelem, którego założycielem jest Ten Typ Mes, „Pozwól” zanotował do tej pory ponad milion odsłon, a kolejne poczynania zaowocowały m.in. nominacją do Fryderyka w kategorii DEBIUT ROKU i nagrody OLŚNIENIA przyznawanego przez Onet. Aktualnie Rosalie. pracuje nad nowym albumem. Kiedy i gdzie ujrzy światło dzienne? O tym przekonamy się pewnie wkrótce.

Zobacz też inne wydarzenia

21.05.2015, WARSZAWA, KLUB PARDON, TO TU, Idris Ackamoor & The Pyramids 24-26.07.2015, PŁOCK, AUDIORIVER FESTIVAL 18.05.2015, Warszawa, Klub Pardon, To Tu, Glissando #26 Soundscape Spotkanie + Kocert Duy Geborg