Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Zespół Plastic podpowiada, jak zrobić festiwal muzyczny we własnym domu

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Zespół Plastic podpowiada, jak zrobić festiwal muzyczny we własnym domu

Duet Plastic nie poddaje się marazmowi wirusa i postanowił zagrać na legendarnym festiwalu Coachella, dostosowując możliwość koncertowania do stanu epidemii Covid-19. Marzenie występu na kalifornijskim festiwalu spełnią poprzez swoje social media. Już w najbliższą niedzielę, 19 kwietnia o godz. 21:00 zagrają koncert online na facebooku @plasticspace. Występ odbędzie się w tradycyjnym terminie Coachelli.

PlastiCochella to jeden z bardziej zabawnych i sentymentalnych projektów koncertowych online. Duet Plastic postanowił zagrać dla swoich fanów w dwa kwietniowe weekendy, kiedy powinien odbywać się jeden z najważniejszych festiwali muzycznych na świecie – Coachella. Pierwszy występ odbył się 12 kwietnia na Instagramie zespołu. Obecnie trwają przygotowania do drugiej weekendowej odsłony, tym razem na Facebooku @plasticspace – start koncertu już 19 kwietnia o godzinie 21:00.

„Mieliśmy podobnie jak większość z Was nieco inne plany na wiosnę. Uwielbiamy koncerty i festiwale. Dawno temu planowaliśmy wyjazd z przyjaciółmi na Coachellę 2020. Jeszcze bardziej chcielibyśmy tam kiedyś zagrać. Teraz wszystko co planowaliśmy staje pod znakiem zapytania. Czekając na rozwój wydarzeń przed wydaniem nowego albumu, postanowiliśmy trochę rozerwać i podnieść na duchu naszych fanów i również siebie przy okazji. „Plasticoachella” to takie drobne spełnienie marzeń i sposób na złapanie dystansu do stresującej nas wszystkich sytuacji.”

Zapowiedź PlastiCochelli: https://www.facebook.com/plasticspace/videos/247993999584493/

PlastiCoachella to sposób na poradzenie sobie z zastaną pandemiczną rzeczywistością. „Zagrożenie związane z koronawirusem zmieniło świat w sposób jakiego dotąd nie znaliśmy. Obserwujemy sceny przedstawiające puste ulice, postacie w maskach i kombinezonach rodem z filmów katastroficznych i zastanawiamy się jakie będą konsekwencje i zmiany w naszym dotychczasowym sposobie życia.”

Przeczytaj wywiad: 10 pytań do Plastic

Zobacz też inne wydarzenia

22.03.2015, Warszawa, Klub Mózg, Pierwszy Warszawski Salon Ambientu 16-20.06.2015, Oświęcim, Life Oświęcim Festival 21.05.2015, WARSZAWA, KLUB PARDON, TO TU, Idris Ackamoor & The Pyramids