LAIF » NEWS: Zimowa mini-trasa Vitalica

NEWS: Zimowa mini-trasa Vitalica

Vitalic powróci do Polski w grudniu, aby swoim live act’em i parkietowymi hitami wypełnić mury poznańskiej Tamy i dzień później – warszawskiej Pragi Centrum. Obydwie imprezy potrwają całą noc, a obok francuskiej legendy wystąpi skład polskich artystów, którzy zadbają o klimatyczną rozgrzewkę i mocny closing.

Fragment filmu „The Legend of Kaspar Hauser”

Vitalic to francuski producent, multiinstrumentalista i live-performer, którego aktywna działalność na scenie od 20 lat wyznacza kierunki i trendy dla takich gatunków jak electro, techno i house. W jego produkcjach silnie wyczuwane są inspiracje gitarowymi brzmieniami i tanecznego italo-disco. Jego parkietowe szlagiery, począwszy od „Stamina”, „La Rock 01” czy „Second Lives” można wymieniać bez końca, bo każda produkcja i każdy kolejny album Francuza są przyjmowane niezwykle ciepło przez całe środowisko muzyczne. Vitalic kilkakrotnie odwiedzał już Polskę i oczarował wszystkich tak, że nie sposób było go nie zaprosić ponownie.

Line up:
– Vitalic
– TBA
– TBA
– TBA

Harmonogram wydarzeń:
18.12.2020 – Tama, Poznań
19.12.2020 – Praga Centrum, Warszawa

Bilety dostępne na www.followthestep.com oraz w Going.

Zobacz też inne wydarzenia

25.04. 2015, WARSZAWA, KLUB STODOŁA, OPEN STAGE, RITA PAX18.05.2015, Warszawa, Klub Pardon, To Tu, Glissando #26 Soundscape Spotkanie + Kocert Duy Geborg22.03.2015, KRAKÓW, FABRYKA, JUNGLE