LAIF » NEWS: Znamy już timetable Wooded Festival 2015

NEWS: Znamy już timetable Wooded Festival 2015

Pozostało już bardzo niewiele czasu do pierwszej edycji Wooded Festival 2015 w CK Zamek Leśnica we Wrocławiu. Tego nie można przegapić! Zapowiada się piękna pogoda i cudowny początek festiwalowego lata – wszystkie prognozy wskazują temperaturę ok. 30 stopni Celsjusza! Poznaliśmy szczegóły nadchodzącego wydarzenia…

13 czerwca podczas Wooded Festival do dyspozycji gości będą 2 muzyczne sceny, strefa chill-out, gastro, barowa, food trucki, muzyczne stanowisko Ableton i AIAIAI, specjalnie wydzielony teren dla dzieci festiwalowiczów – Wooded Family, oraz oczywiście strefa sanitarna.

 

MAPKA-WOODED-logo-bez-tla

 

Dla wszystkich uczestników została przygotowana specjalna aplikacja WOODED na telefony z systemem IOS i Android.

Zgodnie z duchem naszego przedsięwzięcia, nie chcemy zaśmiecać terenu festiwalu dodatkową makulaturą i książeczkę festiwalową przenieśliśmy do telefonów. Każdy uczestnik będzie mógł w prosty sposób pobrać ją ze swojego sklepu z aplikacjami za darmo i sprawdzić w każdej chwili, o której gra jego ulubiony artysta i jak dotrzeć do poszczególnych stref. Pragniemy również poznać zdanie i wrażenia festiwalowiczów, więc udostępniamy czat, w którym można wybrać dowolny avatar i wpisać swój komentarz – mówi Alex Kubaczewski, rzecznik prasowy Wooded.

Specjalną scenografią już od wejścia będziemy silnie nawiązywać do natury, pragniemy by także festiwalowicze poczuli ten klimat i dopingowali współuczestników by starali się podporządkować zasadom Recyclingu – będzie prowadzona segregacja śmieci, a specjalne znaki będą wskazywały gdzie można wyrzucić zużyte odpady. – dodaje Kubaczewski.

Dzień przed festiwalem odbędzie się oficjalna rozgrzewka w klubie Szklarnia na której zagrają Juniore, Venter, Daniel Mencel oraz jeden ze zwycięzców DJ’skiego konkursu Wooded – 0ptik. Będzie to również ostatnia szansa by nabyć tańsze bilety na Wooded Festival w cenie 119 PLN. W dniu festiwalu cena wzrasta do 139 PLN.

Na Wooded Festival zagra wielu wyśmienitych artystów z Polski i zagranicy. Usłyszymy zarówno koncerty takich grup jak KAMP!, Natalia Przybysz czy Cloud Boats, elektroniczne live acty od najpopularniejszych artystów z całego świata jak i energetyczne DJ sety.

Warto być już od samego początku. Występy zaczynają się już od 14:30 a organizatorzy przygotowali dla pierwszych dwustu osób niespodzianki w postaci brandowanych toreb i specjalnych promocji.

Strefa Wooded Family dla najmłodszych będzie otwarta od godziny 12:00 do 20:00. Jedną z atrakcji będzie możliwość muzycznej współpracy z polskimi artystami Catz ‚n Dogz i An On Bast. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: wooded.pl

Nazwy scen nawiązują do natury – duża scena nazywać się będzie OAK Stage (dębowa) a mniejsza zlokalizowana z tyłu CK Zamek Leśnica – PINE Stage (sosnowa).

Oto czasowy rozkład jazdy Wooded Festival:

WoodedFestival2015_TIMETABLE

Zobacz też inne wydarzenia

03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO24-26.07.2015, PŁOCK, AUDIORIVER FESTIVAL06.05.2015, WARSZAWA, KLUB MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, PORTICO – BEFORE FESTIWAL TAURON NOWA MUZYKA 2015