LAIF » NEWS: Zróbcie preorder nadchodzącego albumu Włodiego i zgarnijcie TIDAL za free

NEWS: Zróbcie preorder nadchodzącego albumu Włodiego i zgarnijcie TIDAL za free

Fani mogą już zamawiać w przedsprzedaży nadchodzące wydawnictwo Włodiego i producenta 1988. Premiera albumu zaplanowana jest na 11 września.

Włodi, zdjęcie: mat. prasowe

O tym, że nadchodzący album Włodiego będzie wyjątkowy wiadomo było już od czasu, gdy pojawiły się informacje o jego współpracy przy projekcie tylko z jednym producentem – 1988. Właśnie ruszyła przedsprzedaż nadchodzącej płyty zatytułowanej W/88.
Minimalistyczna okładka ma sprawić, że fani skupią się na muzycznej zawartości wydawnictwa, a nie jego wizualnej formie. To, czego odbiorcy mogą spodziewać się po albumie mamy okazję już usłyszeć na pierwszym singlu „NOLOVE(SŁŻ, SŁŻ)”, który właśnie miał swoją premierę.

Dzięki współpracy z TIDAL, każda osoba, która zamówi jedną z pierwszych 5000 płyt, otrzyma voucher umożliwiający korzystanie z subskrypcji Premium przez 60 dni za darmo. Oferta dotyczy nowych użytkowników.
Link do preorderu.

Fani Włodiego mogą także zobaczyć jego koncert na żywo. Występ dostępny jest tylko w TIDAL i można go obejrzeć tutaj.

Zobacz też inne wydarzenia

12.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, VOO VOO22.03.2015, WARSZAWA, STODOŁA, NATALIA PRZYBYSZ29.04.2015, WARSZAWA, KLUB HYDROZAGADKA, SUN GLITTERS I PLATONICK DIVE