LAIF » NEWS: Secret Solstice – islandzki festiwal letnich nocy

NEWS: Secret Solstice – islandzki festiwal letnich nocy

 
Screenshot at maj 26 02-37-55
Zdjęcie: Instagram @secretsolstice
 
Czy istnieje lepszy sposób na rozpoczęcie lata niż udział w najlepszym letnim festiwalu na Islandii? Secret Solstice Festival odbywa się w okresie letniego przesilenia, na samym początku ciepłych nocy. Najjaśniejsze dni na Islandii będą jeszcze bardziej radosne w związku z tym, że na festiwalu będziecie mieli okazję zobaczyć ponad 150 artystów zarówno lokalnych, jak i zagranicznych.

 

Secret Solstice Festival pierwszy raz odbył się w 2014 roku, szybko zyskał miano jednego z najbardziej znaczących letnich festiwali na wyspie. Nie dziwi nas to, jeżeli weźmiecie pod uwagę jak spektakularne były poprzednie edycje wydarzenia: koncerty odbywały się wewnątrz lodowca albo w pobliżu gorących źródeł. Jedno jest pewne – ten festiwal poruszy wszystkie wasze zmysły.
 
A tym bardziej, że w tym roku wystąpią tam: m.in. Kiasmos, Vaginaboys, Agent Fresco, Högni (z zespołu GusGus), Foo Fighters, The Prodigy, a nawet legendarna Chaka Khan!
 
Zobaczcie filmik z poprzedniej edycji:

 
16-18 czerwca 2017
Islandia
więcej informacji: www.secretsolstice.is

Zobacz też inne wydarzenia

18.06.2015, WARSZAWA, Pardon, To Tu, Jozef van Wissem8-12.07.2015, Lublin, Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival13.06.2015, WROCŁAW, WOODED FESTIVAL