LAIF » NEWSY: Secret Solstice z podziałem na dni i miejscówki

NEWSY: Secret Solstice z podziałem na dni i miejscówki

 

Islandzki festiwal Secret Solstice zdradza nam szczegółowy rozkład festiwalu i wszystkie magiczne lokalizacje.
 
plexipr_ss17lavatunnel2--1
 
Zdjęcie: Secret Solstice
 
Przygotujcie się na koncerty wewnątrz lodowca, tunelu lawy i łodzi płynącej w stronę zachodu słońca z takimi muzykami jak Anderson .Paak, Dusky i wieloma innymi!
 
Secret Solstice oferuje najbardziej unikatowe festiwalowe doznania w trakcie niekończących się dni polarnych od 15 do 18 czerwca. Dowiedzieliśmy się właśnie jaki jest dokładny line-up oraz podział występów na dni i godziny. Czekają was zatem imprezy taneczne w środku islandzkiego lodowca albo występy akustyczne wewnątrz korytarzy, gdzie przepływała gorąca wulkaniczna lawa… Oprócz tego możecie sprawdzić sześć imprez towarzyszących, które wzbogaciły line-up festiwalu. Każdego wieczora będziecie mieli okazję posłuchać takich gwiazd jak Foo Fighters, The Prodigy, Chaka Khan i Rick Ross, aby zapoznać się z muzyką taneczną Circoloco i SCI + TEC oraz największymi zespołami hip-hopowymi takimi jak Big Sean, Anderson .Paak, Pharoahe Monch, Young MA i wiele innych.
 
Czwarta edycja festiwalu już za chwilę. Na stronie ruszyła sprzedaż biletów na wszystkie imprezy dodatkowe wraz z opcją VIP.
 
Na facebooku Festiwalu i tej stronie możecie poglądać na żywo co dzieje się na festiwalu.
 
A poniżej możecie zobaczyć szczegółowy plan wydarzeń:
 
plexipr_SS17stagesceduel--1

Zobacz też inne wydarzenia

06.05.2015, WARSZAWA, KLUB MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, PORTICO – BEFORE FESTIWAL TAURON NOWA MUZYKA 201518.06.2015, WARSZAWA, Pardon, To Tu, Jozef van Wissem12.09. 2015, Warszawa, Nocna Masa Imprezowa