Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » PLAYLISTA: Ulubione kawałki AGIMa

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

PLAYLISTA: Ulubione kawałki AGIMa

A_GIM na początku tego miesiąca wydał wspólną EP-kę z włoskim DJ-em Alexem Mine, nakładem wytwórni Noir Music. Z tej okazji zapytaliśmy go, które kawałki uważa za swoje ulubione, a może nawet przełomowe dla swojej twórczości.

fot. Piotr Nykowski

Underworld – Jumbo

Zacznę od klasycznych rzeczy. Numer, który liczy sobie 20 lat. Doskonały przykład na to, jak można czerpać garściami z techno, tworząc własny, niepowtarzalny styl.

Richie Hawtin – The Tunnel

Maestria, jeżeli chodzi o ten gatunek. Hipnotyczny, pociągający anturaż dźwięków, który wciąga na w stu procentach.

Mouse On Mars – Actionist Respoke

Dokładnie pamiętam pierwsze zetknięcie z tą muzyką. Rok 2001, Viva Zwei, koncert Mouse on Mars. Actionist Respoke rozwalił mnie na łopatki totalnie. Formalnie, estetycznie, brzmieniowo. Najlepszy dowód na to, jak technologia działa w służbie twórcy.

Keith Carnal – Untold

Holenderski producent wydający m.in. w Affin i Arts. Dla mnie osobiście to objawienie młodego pokolenia na scenie techno. Do playlisty wybrałem utwór Untold. Znajdziemy tu wszystko to, co w techno najbardziej mnie inspiruje, czyli połączenie potężnej motoryki i nietuzinkowej emocjonalności.

Donato Dozzy – Cleo

Wszyscy zachwycają się jego nagraniem „Parola” z Anną Caragnano i owszem, jest to dowód jego geniuszu, ale to utworem „Cleo” Donato skradł moje serce całkowicie!

Modeselektor – Let you Love Grow (Happy Birthday)

Piękne połączenie niemieckiej melancholii, która zawsze mnie inspirowała, z jamajskim vibem.

Zobacz też inne wydarzenia

03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO 18.05.2015, Warszawa, Klub Pardon, To Tu, Glissando #26 Soundscape Spotkanie + Kocert Duy Geborg 22-23.06.2015, Poznań, Warszawa, Nothing But Thieves