Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » PREMIERY LAIF: Poznajcie trzy Greczynki, które tworzą zespół Someone Who Isn’t Me

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

PREMIERY LAIF: Poznajcie trzy Greczynki, które tworzą zespół Someone Who Isn’t Me

Bez zgodności i wdzięku. Styl nie ma znaczenia. Nikt nie zwraca uwagi na ruchy, czy rytm. Jedyne, o czym myślą, to by zostać jak najdłużej na nogach. Czy tak naprawdę jest tu ktoś, kto tylko przyszedł tańczyć?

Zdjęcie z backstage’u teledysku do piosenki „Dance With You” fot. E.Bourzoukou

Uznany grecki reżyser Yorgos Georgopoulos, wielokrotnie nagradzana autorka zdjęć Christina Moumouri oraz dziewczyny z ateńskiego zespołu Someone Who Isn’t Me połączyli swoje siły, by wyprodukować nowy krótki metraż/teledysk do nowego singla „Dance With You” pochodzącego z ich debiutanckiego albumu pod tym samym tytułem.

Someone Who Isn’t Me (S.W.I.M.) to nowy projekt muzyczny z Grecji tworzony przez trzy dziewczyny z Aten, Loo, Maria and Gina. Analogowe dźwięki, syntezatory, chaotyczne gitary, wirtualne smyczki, kobiece wokale i nieregularny rytm to wszystko, na co składa się S.W.I.M. W zeszłym roku dziewczyny wydały swój debiutancki album “Dance With You”, z którego pochodzi m.in. ich popularny singiel “Gomenaki”.

swimtheband.com

Zobacz też inne wydarzenia

18.05.2015, Warszawa, Klub Pardon, To Tu, Glissando #26 Soundscape Spotkanie + Kocert Duy Geborg 18.06.2015, WARSZAWA, Pardon, To Tu, Jozef van Wissem 16-20.06.2015, Oświęcim, Life Oświęcim Festival