Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » RELACJA: Silent disco w środku miasta

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

RELACJA: Silent disco w środku miasta

W sobotę, 12 września przez Warszawę przeszła pierwsza w Polsce Nocna Masa Imprezowa. Niemal tysiąc imprezowiczów ruszyło z pl. Zbawiciela, przez centrum, na drugą stronę Wisły. Szli przez miasto napędzani dźwiękami setów granych przez światowych DJ’ów. A wszystko to w formule silent disco – czyli przez słuchawki. Sponsorem wydarzenia była marka Desperados Nocturno.

Zdjęcia: mat. prasowe

Imprezowy tłum tanecznym krokiem szedł ulicami Warszawy w rytm setów Johna Digweeda i Agorii. DJ’e grali na żywo, na mobilnej platformie, która jechała na czele Masy, a ich muzyka transmitowana była przez fale radiowe. Każdy z uczestników Masy wyposażony był w odbiornik i słuchawki, dzięki temu uliczny koncert mógł podążać przez miasto nie zakłócając spokoju innym.

Przed północą imprezowicze dotarli na afterparty do Plażowej, gdzie obok Digweeda i Agorii, zagrali też Bshosa i Juniore.

Nocna Masa Imprezowa pokazała, że nocą miasto żyje dzięki energii młodych ludzi. To oni zasilają je swoim imprezowym zapałem. Razem z Desperadosem Nocturno imprezowicze rozkręcili miasto nocą!

 

Agoria_Nocna_Masa_Imprezowa akpa20150912_desperados_1598-1 akpa20150912_desperados_1654 Bshosa_Nocna_Masa_Imprezowa Digweed_Nocna_Masa_Imprezowa Digweed_Nocna_Masa_Imprezowa2

 

Zobacz też inne wydarzenia

13.06.2015, WROCŁAW, WOODED FESTIVAL 22-23.06.2015, Poznań, Warszawa, Nothing But Thieves 22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B